Хмельницька журналістка вважає, що кандидат у нардепи Лукашук уже програв політичну кар’єру

Хмельницька журналістка і кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі Світлана Кабачинська вважає, що кандидат у народні депутати і діючий нардеп Олег Лукашук уже програв політичну кар’єру.

Про це вона повідомила в інтерв’ю НГП.

“Коли людина робить подібні вчинки (судиться в журналістами – НГП), вона яскраво показує, що не є політиком, не є демократом і не є опозиціонером. Бо політик, тим паче демократ і опозиціонер, апріорі не може судитися з журналістом, а тим паче з надуманого приводу і на мільйон”, – пояснила вона.

Вона зауважила, що суддя Хмельницького міськрайонного суду Оксана Заворотна визнала випадковість наклепом і зобов’язала її відшкодувати Лукашуку 10 тисяч гривень.

“Якби в Україні була нормальна політика і журналістика, наступного ж дня після такого позову засоби масової інформації стерли б Лукашука в порошок”, – переконана С.Кабачинська.

Нагадаємо, що  наприкінці червня Олег Лукашук подав до суду на  Світлану Кабачинську за оціночне судження, вимагаючи мільйон гривень компенсації.

Лідер Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк під час перебування у Хмельницькому негативно відреагував на факт судового напруження між представником опозиції й журналістом.

“Дурна справа судитися з журналістами. Я ще не бачив жодного чоловіка, а особливо політиків, котрі починали судитися з журналістами й щось від цього виграли. Можна виграти суд, а програти політичну кар’єру” , – сказав політик.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. По привычке журналистка облила грязью человека- а он в суд! Как можно! Должен был утереться и доказывать, что не верблюд…..

  2. Лукашук негодяй, как такой фрукт может хмельничан в парламете представлять? Как за такого голосовать? Это что ли достойнейший из достойнейших?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.