Про наміри “Стіомі-Холдинг” звільнити колектив і призупинити виробництво хліба вже знає Азаров

Народний депутат з ВО “Свобода” Ігор Сабій надіслав депутатський запит Прем’єру Миколі Азарову і закликав вжити термінових заходів з недопущення закриття хмельницького хлібокомбінату ТОВ “Стіомі-Холдинг” і звільнення працівників.

“Закриття підприємства призведе не тільки до втрати засобів існування 630 сімей, а й до суттєвих перебоїв у постачанні хліба до мешканців Хмельниччини, адже не існує додаткових потужних підприємств (в області – НГП), які могли б перекрити 47% продукції  “Стіомі-Холдинг”, – наголосив нардеп.

І.Сабій додав, що 2012 року  ТОВ “Стіомі-Холдинг” придбала компанія “Кернел-груп”, стосунок до якої має народний депутат від Партії регіонів Андрій Веревський.

Як повідомляв НГП, найбільший виробник соціального хліба і хлібобулочних виробів на Хмельниччині – ТОВ “Стіомі-Холдинг” – оголосив про скорочення своїх працівників та натякнув на призупиненні виробництва.

Відповідні накази 3 і 4 січня цього року підписав директор ТОВ “Стіомі-Холдинг” Олександр ОгуйУ документах зазначається, що “з метою недопущення формування заборгованості із заробітної плати, обов’язкових платежах, податках та зборах, зростанню кредиторської заборгованості в умовах збитковості основого та допоміжнних виробництв, скоротити штат працівників товариства 5 березня 2013 року”.

Іншим наказом пан О.Огуй пояснив, що “у зв’язку із збитковістю пекарського виробництва, викликаних високим енергоспоживанням застарілого обладнання, високими цінами на енергоресурси та з метою реорганізації діяльності і планів інвестиційного проекту – вимагає тимчасового призупинення виробництва”.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. правильно, Свобода завжди допомагає людям

  2. колись це був найкращий хліб.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.