Парламентський комітет зі свободи слова вимагає суд не допустити арешту рахунків газети “Фортеця”

Комітет ВР з питань свободи слова та інформації вимагає суд не допустити арешту рахунків Хмельницької обласної газети “Фортеця”  (м. Кам’янець-Подільський).

Про це повідомляє персональний сайт голови Комітету Миколи Томенка.

“Стосовно ситуації з газетою «Фортеця», проти якої подано безпрецедентний судовий позов на загальну суму 12 мільйонів гривень з вимогою арештувати її рахунки, Комітет вирішив звернутися до суду з проханням взяти до уваги необхідність нормального функціонування газети та не допустити арешту її рахунків”, – зазначив М.Томенко.

Як повідомляв НГП, газета “Фортеця” опинилася під загрозою закриття через журналістське розслідування. Головний редактор “Фортеці” Ольга Жмудовська заявила, що мета судового позову – знищити видання.

“Починаючи з літа цього року, ми надрукували серію публікацій, що стосувалися жорсткого вбивства 18-річного юнака у Кам’янці-Подільському 9 липня 2012 року. Під час написання матеріалів журналісти дотрималися всіх вимог законодавства і не розголошували прізвище обвинуваченого”, – розповіла вона.

Натомість наприкінці листопада 38-річний підозрюваний у кримінальній справі подав до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду два позови: на головного редактора і редакцію газети. Загальна вартість позову – 12 млн. грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.