Хмельницький хлібокомбінат передумав виводити людей на майдан

Ініціативна група Хмельницького хлібокомбінату ТОВ “Сітомі-Холдинг” передумала виводити людей на майдан.

Про це НГП повідомила працівниця хлібозаводу і член робочої групи Надія Савицька.

Фото Віталія Тараненка

Вона зазначила, що це рішення ухвалювалося одноголосно.

“Є створена робочої групи група при облдержадміністрації, до складу якої увійшли всі зацікавлені сторони: трудовий колектив, представники компанії групи «Кернел», аграрного фонду, банку, де підприємство перебуває у заставі, служби посередництва і примирення. Обласна влада дала нам гарантії, що завод не закриють. Тому ми відклали протестну акцію”, – пояснила  Н.Савицька.

Як відомо, на 16 січня колектив хлібозаводу планував пікетувати облдержадміністрацію з вимогами недопустити звільнення робітників і закриття заводу.

Нагадаємо, що хлібокомбінат ТОВ “Стіомі-Холдинг” закладений у “Ексімбанку” під заставу і фінансова установа є його повноцінним власником, наголосив заступник голови ОДА Володимир Галищук.

Крім цього, виданий новий наказ керівництва ТОВ “Стіомі-Холдинг” від 10 січня, яким скасовано попередній наказ (№4 від 4 січня 2013 року) про звільнення працівників хмельницького хлібокомбінату.

Як повідомляв НГП, 4 січня 2013 року директор “Стіомі-Холдинг” Олександр Огуй видав наказ, згідно з яким, планувалося з 12 березня цього року скоротити штат працівників та призупинити виробництво.

У наказі говорилося про те, що ситуація вимагає тимчасового призупинення виробництва у зв’язку зі збитковістю пекарського виробництва, викликаною високим енергоспоживанням застарілого обладнання, високими цінами на енергоресурси та з метою реорганізації діяльності і планів інвестиційного проекту.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.