Хмельницький хлібокомбінат працюватиме допоки мовчить банк – ВІДЕО (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Хмельницький хлібокомбінат ТОВ “Стіомі-Холдинг” працюватиме допоки мовчить банк.

Про це заявили посадові особи Хмельницької облдержадміністрації, керівництво хлібозаводу на зборах колективу підприємства.

Фото Віталія Тараненка

Хлібокомбінат ТОВ “Стіомі-Холдинг” закладений у “Ексімбанку” під заставу і фінансова установа є його повноцінним власником, наголосив заступник голови ОДА Володимир Галищук.

[oZ_0SQ9PmTw]

За словами керівника західного регіону “Кернел” (цей агрохолдинг у квітні 2012 року придбав  ТОВ “Стіомі-Холдинг” без хлібозавода – НГП) Валерія Кузьміна, поточна заборгованість за реалізований хліб торгових мереж перед  ТОВ “Стіомі-Холдинг”становить 2 млн. 160 тис. грн.

[2SO2ZOyMips]

Крім цього, представники влади ініціювали створення робочої групи група, до складу якої увійшли всі зацікавлені сторони: трудовий колектив, представники компанії групи «Кернел», аграрного фонду, банку, де підприємство перебуває у заставі, служби посередництва і примирення тощо. Віце-губернатор Володимир Галищук зазначив, що тепер немає сенсу виводити працівників заводу на протестний майдан. Натомість більшість колективу залишилися при своїй думці – вони обіцяють хлібний майдан 16 січня біля облдержадміністрації.

[Y1rvPEGKJLk]

Окремо  керівник західного регіону “Кернел” Валерій Кузьмін оприлюднив новий наказ від керівництва ТОВ “Стіомі-Холдинг” від 10 січня, яким скасовано попередній наказ (№4 від 4 січня 2013 року) про звільнення працівників хмельницького хлібокомбінату. Водночас він не дав ствердної відповіді, скільки часу працюватиме завод і робітники.

[tMEuAVEfK2I]

 

 

Як повідомляв НГП, 4 січня 2013 року директор “Стіомі-Холдинг” Олександр Огуй видав наказ, згідно з яким, планувалося з 12 березня цього року скоротити штат працівників та призупинити виробництво.

У наказі говорилося про те, що ситуація вимагає тимчасового призупинення виробництва у зв’язку зі збитковістю пекарського виробництва, викликаною високим енергоспоживанням застарілого обладнання, високими цінами на енергоресурси та з метою реорганізації діяльності і планів інвестиційного проекту.

Довідка НГП. З 20 липня 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” (покриває 50% території області – НГП) підвищило на 10% оптово-відпускні ціни на хліб масового вжитку (соціальний хліб), а саме: хліб “Подільський пшеничний” та хліб “Запашний” – до 2,81 грн, батон “Нарізний” – до 2,51 грн.

Протягом 2009-2011 років та першого півріччя 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” не підвищувало ціни на хліб масового вжитку.

За добу підприємство випікає близько 50 т хліба.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.