Кастинг на переможця з реконструкції хмельницького кінотеатру ім. Шевченка провалився

Хмельницька міська рада не змогла визначитися з переможцем на інвестиційний конкурс “Реконструкція кінотеатру імені Т.Г.Шевченка у Палац культури та кіно та будівництво нежитлового приміщення у підземному просторі під кінотеатром”.

Як повідомляє сайт міськради, претендентами виступили ПП “Гамма-М” (м.Хмельницький) та ТОВ “Юкрейніан Дівелопмент Сервіс” (м.Київ), які разом із заявами на участь в інвестиційному конкурсі подали документи, перелік яких відповідає вимогам Положенню про проведення інвестиційного конкурсу.

За даними секретар конкурсної комісії, заступника начальника відділу інвестицій та енергозбереження департаменту економіки Оксани Самолюк, охочі інвестори не мають досвіду реалізації масштабних проектів, не займаються будівельною діяльністю та наявність власних коштів, що відображено в фінансовому звіті, не забезпечить реалізацію проекту.

Фото організаційно-контрольного відділу Хмельницької міської ради

Натомість представник ТОВ “Юкрейніан Дівелопмент Сервіс” Анатолій Лаврентій (свого часу був заступником хмельницького міського голови – НГП) розповів, що столичне підприємство займається такими видами дільності як оренда, будівництво комерційної нерухомості, реконструкція підземних переходів та площі біля Південного залізничного вокзалу в м. Києві.

Довірена особа ПП “Гамма-М” Світлана Ніколова визнала, що підприємство має кредиторську заборгованість, на ньому працює 60 чоловік, а досвід будівельних робіт у підприємства відсутній.

З огляду на це голова конкурсної комісії Іван Прокопець запропонував переможця конкурсу не визначати, оскільки конкурсні пропозиції не відповідають критеріям визначення переможця конкурсу.
За підсумками засідання, члени конкурсної комісії одноголосно вирішили: переможця не визначати; доповнити Положення про проведення інвестиційного конкурсу додатковими критеріям визначення переможця; провести повторний конкурс.

Як повідомляв НГП, головними умовами реконстуркції кінотеатру Шевченка залишається збереження профілю. Мерія заборонила використати комунальну будову під готель, аптеку, банківську установу, нічний клуб, казино, гральні заклади.

Загальна орієнтовна вартість реалізації інвестиційного проекту – 40-45 млн. грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Віталію, кастинг і тендер, хоч є синонімами слова “конкурс”, таки різні речі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.