Ігор Сабій: “Рішення Комітету з аграрної політики мають бути прозорими та проводитися з чітким дотриманням Регламенту”

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України Ігор Сабій зробив заяву, в якій висловив занепокоєння практикою залаштункових домовленостей голови комітету регіонала Калетніка з деякими членами комітету-представниками опозиційних парламентських сил.

У заяві свободівця, зокрема, зазначено:

“Викликає занепокоєння ситуація, що склалася у Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин.

Із власних джерел знаю, що 11 січня 2013 року відбувалася зустріч депутатів-членів нашого комітету. Засіданням комітету це назвати не можна, адже достеменно відомо, що на цій зустрічі не було більшості членів комітету, включаючи мене. Голова комітету Григорій Калетнік нібито вирішив не лише оформити цю зустріч як “засідання комітету”, а ще й поставив на голосування на цій зустрічі таке важливе рішення, як розподіл посад голів підкомітетів.

Весь минулий тиждень я намагався отримати від секретаріату комітету, Апарату Верховної Ради стенограму засідання комітету або протокол реєстрації цього засідання, які би підтвердили або спростували інформацію щодо проведення цього засідання 11 січня 2013 року. Але дотепер цих документів у мене немає.

Нагадую панові Калетніку, який, до речі, вже вдруге головує в комітеті, що рішення засідань за відсутності кворуму не є легітимними.

Фракція ВО “Свобода” рішуче виступає за те, щоб усі дії та рішення Комітету з аграрної політики та земельних відносин були прозорими та проводилися з чітким дотриманням Регламенту. Маю надію, що у пана Калетніка вистачить мудрості не давати кулуарним зустрічам статусу офіційних засідань та не перекручувати протоколи засідань, адже такі дії можуть потягнути за собою звернення до Регламентного комітету ВРУ та навіть суду.

Крім того, викликає занепокоєння позиція деяких представників фракції “УДАР”. У той самий день, коли в сесійні залі Верховної Ради Григорій Калетнік дозволяє собі непарламентські висловлювання на адресу їхньої вагітної колеги Геращенко, в комітеті ударівці на чолі з Кутовим та разом з Калетніком спокійно займаються розподілом посад голів підкомітетів, ще й у такий сумнівний спосіб.

Ми закликаємо всі опозиційні сили займати єдину позицію щодо роботи у комітетах Верховної Ради”.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.