На Хмельниччині опозиція знову не може визначитися з єдиним кандидатом

На Хмельниччині опозиція знову не може визначитися з єдиним кандидатом на проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район), які заплановані на 24 лютого 2013 року.

Якщо вірити словам керівника обласного осередку “Фронту змін”, а в минулому начальника виборчого штабу Об’єднаної опозиції Олександру Ксенжуку, ВО “Батьківщина” разом з ФЗ має намір висунути депутата Хмельницької районної ради Дмитра Беспалова.

[OLokotI8pbw]

До речі, цьому добродію добре знайомий волочиський округ, оскільки він на парламентських виборах балотувався у 188 окрузі (Волочиський і Хмельницький райони, м. Хмельницький) і посів третє місце.

ВО “Свобода” планує відправити у похід за мандатом депутата обради діючого депутата Хмельницької міської ради і заступника голови обласної «Свободи» Олександра Симчишина.

Про це у блозі НГП написав нардеп Ігор Сабій.

“Проміжні вибори до Хмельницької обласної ради – це не прості вибори і ставки дуже високі. Влада і обласна в особі голови ОДА, і районна прекрасно розуміє, що в чесній конкуренції ідеологій, програм, особистісних якостей кандидата вона в чисту програє”, – вважає він.

Довідка НГП. На проміжних виборах мешканці Волочиського району повинні обрати гідну заміну екс-депутату облради Сергію Лабазюку, який 28 жовтня минулого року став народним депутатом.

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 5

 1. де заява Батьківщини? сподіваюся, що все таки домовляться. Хоча знаючи як Ксенжуком зливалися округи на виборах до Верховної Ради можуть і не домовитися та програти.

 2. чому питаю про заяву Батьківщини, бо Сабій по 33 каналу сказав, що Батьківщин і Свобода висуває Симчишина.

 3. а потомучто они все как ни крути конкуренты
  а на региональных уровнях они вообще между собой не смогут договариваться
  Свобода правильно делает!Симчишин лучшая кандидатура!ему вообще пора продвигаться дальше на областную раду и на голову обласной организации Свободы,вместо Сабия.Сабий депутат ВРУ он своей цели добился ,теперь надо дать шанс молодым и перспективным,конечно же под присмотром старших “по званию”).

 4. Ви правильно кажете на регіональних рівнях завжди гризня. Цю гризню показує канал Сергія Лабазюка, а йому підіграють.
  Хай домовляються на найвищому рівні і все стане на свої місця!

 5. “Влада і обласна в особі голови ОДА, і районна…”
  —————–
  Так, це ж вибори в облраду, а не в ОДА. Щось наші депутати плутають….
  Або законів не знають

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.