“Фронт змін” Ксенжука змінює орієнтацію?

Підготовка окремих політичних сил до проміжних виборів депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район), що відбудуться 24 лютого, засвідчує ті речі, які дивним чином були приховані на цьогорічних парламентських виборах. Обласна організація “Фронт змін”, як частинка формату Об’єднаної опозиції (насправді ОО, де-юре вичерпало себе 28 жовтня минулого року), всупереч проголошених домовленостей, продовжує тримати гарну міну при поганій грі та підігравати неформальному провладному кандидату.

Олександр Ксенжук. Фото Віталія Тараненка

Поводир “фронтменів” Олександр Ксенжук, сповнений бажанням реабілітації після гучного фіаско, (не судилося йому розкинути лежака у столичному будинку під куполом — авт.), повторно просовує на складну волочиську мажоритарку молодого депутата Хмельницької райради Дмитра Беспалова.

— До нас прийшло багато журналістів, на яких ми не дуже розраховували, — вельможе вів себе пан Ксенжук перед сьогоднішньою партійною конференцією. Олександр Степанович зібрав партактив з районів на одному з офісів у Хмельницькому, який на місцевих виборів 2010 року слугував своєрідним мозковим центром ФЗ. Делегати з районів не поспішали добиратися. Тож конференція розпочалася із півгодинною затримкою.

Головував пан Ксенжук. Він представив однопартійцям кандидата у депутати облради Дмитра Беспалова, при цьому висловив впевненість, що він має стати єдиним обранцем від Об’єднаної опозиції. Мовляв, на парламентських виборах його ОО делегувала на 188 мажоритарку, де він посів третє місце з 19600 голосами.

[J5gquwKZIbo]

— Це авторитетна людина, яка очолює Хмельницьку районну партійну організацію “Фронту змін”. Ця організація — найактивніша в області. Дмитро Беспалов не дав закрити жодної школи в районі… Він має йти і перемагати, — хвалив соратника його партійний шеф. Для створення ефекту непереможності кандидата, Олександр Ксенжук заявив, що спілкувався з головою обласної організації ВО “Батьківщина” Василем Кравчуком і той повідомив, що бютівці не висуватимуть свого обранця на цей округ.

— То “Батьківщина” підтримуватиме?.. — пролунало запитання із залу з натяком на Беспалова. На що Ксенжук, зціпивши зуби, зробив позитивний жест.

Однак тут, як грім серед ясного неба, виступив з незгодою керівник Волочиської районної організації ФЗ, філігранно спрямовуючи м’яча в одні ворота.

— Якщо Дмитро Беспалов планував іти на проміжні вибори, то потрібно було зустрітися з партійним активом району. Такої зустрічі не відбулося. Він мав переговорити з можливими кандидатами від нашої сили, які мали намір також балотуватися у Волочиському районі; переговорити з кандидатами від Удару, “Свободи”, — рубав правду-матку районний “фронтмен”. А далі він посягнув на “святу інформацію” від Ксенжука щодо проведеної великої роботи Беспаловим під час парламентських виборів.

— Дмитро Беспалов — молода людина, але сильних позицій по Волочиську у нього немає, — підсумував його волочиський однопартієць.

Дмитро Беспалов і Олександр Ксенжук. Фото Віталія Тараненка

Якщо звернутися до цифр, які мав на увазі керівник Волочиської районної організації ФЗ, то на 9 виборчих дільницях у Волочиську пан Беспалов на виборах до ВР узяв 1448 голосів. Натомість безапеляційним переможцем там став діючий нардеп Сергій Лабазюк — в активі 6122 підтримки місцевих мешканців.

Претендент на волочиську мажоритарку Дмитро Беспалов заходився рятувати власний авторитет.

— Ми почекаємо, кого ще висунуть партії, які ввійшли до Об’єднаної опозиції. Якщо це буду тільки я один, тоді автоматично я стану тим єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції, — наголосив член ФЗ.

[UCdslGN3fCA]

У комічне становище поставив Беспалова голова окружної виборчої комісії Микола Букацький. Микола Іванович пильно стежив за дискусіями і процедурою висунення кандидата на конференції ФЗ.

— Я був на інших партійних конференціях і хочу сказати, що висунуті сильні люди. Не буду називати прізвища, — відрапортував голова ОВК.

— Давайте без суджень, — перебив його хтось із “Фронту змін”.

Взагалі чергове балотування Дмитра Беспалова має досить цікаву передісторію. На День Соборності, 22 січня, продюсерський центр “Ексклюзив” видав телевізійний сюжет, приурочений до цієї святкової дати. Несподівано коментаторами виступили депутат Хмельницької райради Дмитро Беспалов і депутат облради Олександр Ксенжук. Перший привітав зі святом своїх колишніх виборів, інший зробив сенсаційну заяву.

— Ми висуваємо на проміжні вибори кандидатом від Об’єднаної “Батьківщини” Дмитра Беспалова, — сказав Ксенжук.

[OLokotI8pbw]

Простимо Олександру Степановичу політичну неграмотність, але заковика в іншому: як депутат від опозиції потрапив на канал народного депутата Сергія Лабазюка, якого пов’язують близькістю до влади? З наших джерел стало відомо, що присутність двох фронтовиків у сюжеті була попередньо узгоджена. Відтак, припускаємо, що поява на волочиській мажоритарці Беспалова може бути частиною політичного пасьянсу. Таким чином, розчищаючи дорогу єдиному прохідному кандидату, “литвінівцю” за партійним духом і рідним братом народного депутата Петру Лабазюку, якого вчора висунено кандидатом.

P.S. Сьогодні також відбулася партійна конференція ВО “Свобода, де було висунуто Олександра Симчишина. Про підтримку свободівця заявила представниця ВО “Батьківщина”. Коментар заступниці голови обрганізації Руслани Подольської.

[i9xQWnlQwuA]

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 28

 1. Віталій розклав все чітко і по полицях.
  Ксенжук і Беспалов служать Ядусі. Пам’ятаєте, як Скоробагатий на мовному майдані говорив: пане Ксенжук ви з ким, з своїм татом – секретарем КПУ чи з Україною
  пан Ксенжук з Ядухою, продав округи до Верховної Ради, зараз працює на Лабазюка і владу. Стидомирник паскудний. Торгівля святими цінностями закінчиться для гендлярів печально.

  • яка нечувана брехня ! аж смішно від такої фантазії.

   • ДО 2011 года я был членом Фронта Змин.
    Саньку Ксенжука знаю лет так последних 15. Открою вам секрет, Саньку всегда интересовали бабки, важнее бабок были только большие бабки.
    В Фронте Змин осталось несколько хороших людей. Скажем Андрюха Капура или Атерлей. Доминируют в партии такие как Санька Ксенжук. А Димасик, спросите вы меня. Димасик это настоящий феерический долбо.. с тупым выражением лица. Ксенжук его пользовал и пользует далее.

 2. Не дарма ці дві лисини зайчики один одному на сесіях обласної ради кидають))) І де ви чули аби Ксенджук сказав криве слово про Ядуху, адже ми 22 з 25 областей в Україні за якістю життя, у нас 60 безробітних на робоче місце в області і все це заслуги Ядухи і Ко в тому числі з Ксенджуком,

 3. Якщо Д.Беспалов слабка фігура, то чого ж його боятись??????????????????

  • А чого боятись? Висуне Ядуха з десяток Беспалових, від опозиції через без дієві партії, і аби провладному кандидату перемогти, достатньо і 10-20%, яких досягнуть адмін ресурсом!

  • він не слабкий, а смішний. про це навіть голова Волочиського Фронту Змін сказав. подивіться на вибори до парламенту такі смішні кандидати які набирали по 5 чи 7% дали змогу виграти владі, або самовисуванцям по 20 округах.

 4. А чи не Свобода першим нікого не попереджаючи почала передвиборчу кампанію Симчишина у Волочиську?

  • то Свободі щоб агітувати треба доволу в когось питати?

   • Ні, але якщо Свобода без домовленостей почала то це добре, якщо хтось інший то це вже погань, так виходить. Гебельсівська тактика.

 5. отака ця опозиція, сруть один одного і вже з’ясовують хто що перший почав, хто в кого в пісочниці нагадив.
  коли Батьківщина і Свобода висунули Симчишина то це і має бути той кандидат. інші повині бути оголошенні агентами влади і Лабазюка.
  бо коли буде цей срач влада радісно потиратиме руки. з такою опозицією нічого робити не треба. самі себе знищать

 6. перше фото просто клас, Тараненко на висоті

  • на висоті від чого ? від того що спеціально робить і розповсюджує фото в поганому ракурсі ? краще б він про совість свою згадав і те, що він не має нічого спільного з такою професією як журналіст. погань він !

 7. Тарененко знову написав замовну статтю. Що в тебе так погано з грошима? Тобі заплати ти і на рідну матір бруд напишеш. немічна продажна журналюга. Тебе потрібно притягнути до відповідальності за такі паплюжні статті. Давно не був у суді на лаві підсудних ?

 8. доречі, цікава обмовка у Подольської Р., “ВО Батьківщина дотрималась домовленостей які були досягнуті…”, а уточніть пані Подольська, що це за домовленості і ким ці домовленості досягалися Кравчуком чи Панасюком ? і чому в такомі разі ВО Батьківщина не погодила свої дії з іншими партіями – членами обєднаної опозиції ? САБОТАЖ чи продажність шкури Кравчука, за яким захитався стілець у ВО Батьківщина ?

 9. За словами народного депутата і керівника обласної ВО “Свобода” Ігоря Сабія, кандидатару Симчишина було узгоджено на найвищому рівні трьома політичними силами. “Внаслідок переговорів Тягнибок, Яценюк і Турчинов домовилися, що “Свобода” у Львівській області віддає Сколівський округ для бютівців, де також мають відбутися проміжні вибори до місцевої ради, а “Батьківщина” віддає Волочиський округ для свободівців”, – сказав він.

  ТО ДО ЧОГО ТУТ КРАВЧУК ЧИ ЯКИЙСЬ ПАНАСЮК?????

  • В львівському випадку свободівці намагалися розвести ОО. Виставили округ на обмін, знаючи що кошти на перевибори не заплановані. афера зі сторони свободівців була викрита після потискання рук та погодження округів.

  • Симчишина ніхто не узгоджував, це по-перше. А по-друге, до чого тут Львівська область. Окрім того, що у Львові дійно з боку своюодівців була справжня афера.

   • а слабо сказати про те, що Симчишина ніхто не узгоджував, напряму Сабію? а заодно зробити заяву що Сабій брехун?.. ну? в чому затримка?

    • Друже, до чого тут Ігор, не ліпи все до купи. Афера була,

     • Батьківщина і Свобода виусунули свого кандидата, їх результат на виборах в Хмельницому 57%, у Волочиську 45%. Це дві реальних партії. Про що ви тут ще сперечається? Хоче фронт змін вести свого кандидата, проти якого навіть виступає Волочиський фронт змін, хай веде, але тоді мають розуміти, що більше ніж на 5% їм розраховувати не можна.

 10. я на ці дурнуваті спори дивлюся і мені стає соромно, що я 28 жовтня на Озерній в музичній школі проголосував за єдиного кандидата Беспалова, бо так сказала мені “Свобода”, яку я підтримую і буду підтримувати. Хлопці схаменіться. на вас люди дивляться, ви для нас надія на усунення режиму Януковича.

 11. я собі уявляю, що буде на місцевих виборах. Свобода це вже не хлопчики з прапорами, це вже загроза для всіх.

 12. да Беспалов полный “беспалов”..нолячий как на видео так и на фото
  короче чуваком играют как хотят
  он будет слушаться кого надо
  нет у ФЗ достойных сильных кандидатов…
  лучше пусть Свобода и Симчишин там выиграет!

 13. Цікава інформація з Івано-Франківської області, де були вибори до обласної ради по трьох! Три округи поділили між “Свободою”, “Батьківщиною” та ФЗ, цікаво що “Свобода” та “Батьківщина” з відривом перемогли, а ФЗ ганебно програв. Запитання, тут також виставляють заздалегідь програшного кандидата, аби допомогти владі?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.