“Фронт Змін” вже подумує про балотування Беспалова на хмельницького міського голову

Голова Хмельницької обласної організації політичної партії “Фронт Змін” Олександр Ксенжук повідомив, що його політична сила має намір виставити на мерські вибори у Хмельницькому свого кандидата.

Про це він повідомив кореспонденту НГП.

“Дмитро Беспалов на попередніх парламентських виборах найбільше набрав голосів по 188 мажоритарці саме у Хмельницькому. Тому готуватимемо його кандидатом на міського голову”, – сказав він.

Дмитро Беспалов. Фото Віталія Тараненка

На думку О.Ксенжука, поведінка діючого бютівського мера Сергія Мельника насторожує.

“Коли приїздив до Хмельницького Арсеній Яценюк представляти кандидатів від Об’єднаної опозиції, ми бачили, як вів себе Сергій Мельник. А коли, приміром, Сергій Лабазюк (переміг на 188 мажоритарці і став нардепом – НГП) розгортає сцену і проводить зустріч з виборцями, то бачимо там Сергія Івановича. У мене з цього приводу є певні питання”, – сказав голова ФЗ.

Як відомо, Дмитро Беспалов на парламентських виборах (йшов від Об’єднаної опозиції) посів третє місце з результатом 20,78% або 19419 голосів виборців.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 9

 1. бу-га-га, бу-га-га.
  сміх та й годі.

  тільки не пишіть про якийсь результат Безпалого на виборах. це смішно. Бо 19 419 голосів набрав не Беспалий, а Батьківщина і “Свобода”. щоб ці сили поставили на 188 округ сильного кандидата він набрав би і 30 000 голосів.

 2. В мене в селі, після зустрічі з Безпаловим на передвиборчій агітації до ВР, ще довго з нього сміялись, перемогли Лобазюк з Коліщаком, і я від людей чув чому опозиція виставила цього кандидата, а що буде в місті! Ха-ха-ха)))

 3. Що Ксежук, що Беспалов такі опозиціонери, як ніхто не бачив. Шо там собі Яценюк думає, хоча і він такий самий. Шкода людей, які обманюються, думаючи, що ці гниди демократи. А, направді, лайно собаче.

 4. Якщо Беспалов самий достойний кандидат то ФЗ “приказал долго жить”. Вони хоч би до виборів дотягнули.

 5. чого насміхаєтеся, прикольний мер. каштани будуть по місту. Хіба ми не маємо права на свого Діму Космоса Черновецького-2

 6. Панове, ну, що ж ви так нездорово смієтеся? З захисною реакцією проблеми? Є стільки спеціалістів. Може Вам ще втисгнуть домогти!?

 7. Наш народ вміє лише гадити один одного, а щоб реально обєднатися то шиш(моя хата з краю)! Задумайтесь!!! Якщо хтось Вам недовподоби то варто аргументувати свою думку та показати кращого кандидати з метою спільних зусиль його допровадження у владу!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.