Хмельницький міський голова “наїхав” на підприємців?

Хмельницький виконавчий комітет відмовив у продовженні договору оренди землі строком на 5 років приватному підприємству “Ринок “Ізіда”.

Відповідне рішення сьогодні було ухвалене на засіданні міськвиконкому.

Як відомо,  приватне підприємство “Ринок “Ізіда” створено 1998 року. На ринку діє близько тисячі торговельних місць, що належать безпосередньо приватному підприємству.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Це що, Мельник “наїхав” на бізнес Віті Коліщака? Щось не поділили, чи Сергій Іванович остаточно продався Ядусі?

 2. Ринок “Ізіда” – Коліщаковський. Значить його тихо виживають з міста. Ходять чутки, що він уже отримав непогану посаду в іншій області.

 3. Що це? віджим бізнесу? бартер, ізіда. Хай вже Таратасюка спробують обездолить.

 4. Відповідно до укладеного договору від 07.02.2008 року №1 комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту (далі – КП по ОРМПТ) передано в оренду приватному підприємству – ринок «Ізіда» майданчики для припаркування автотранспортних засобів та під торговельні місця по вул. Львівське шосе строком на 5 років.
  За 2012 рік КП по організації роботи міського пасажирського транспорту отримано від ПП – ринок «Ізіда» – 326,0 тис.грн, в т.ч. за оренду майданчиків – 154,3 тис.грн, відшкодування земельного податку – 171,7 тис. гривень.
  Під час проведення перевірки господарської діяльності КП по ОРМПТ встановлено, що розрахунок орендної плати протягом всього терміну оренди здійснювався без врахування коефіцієнту інфляції за попередній місяць. Це призвело до недоотримання підприємством, за період оренди, доходів в сумі 104,3 тис. гривень. При тому, що протягом 2012 року КП по ОРМПТ було збитковим (розмір збитків за 9 місяців 2012 року становить 154,7 тис.грн.).
  Також, згідно з актом обстеження майданчиків від 17.12.2012 р., встановлено факт невідповідності площ переданих майданчиків, зокрема орендарем збільшена площа під торговельні місця на 320,95 м2, а площа для паркування автотранспортних засобів відповідно зменшена, чим порушено умови укладеного договору.
  У разі здійснення самостійної господарської діяльності на вказаних майданчиках КП по ОРМПТ без збільшення вартості послуг для підприємців має можливість отримати прибуток в розмірі близько 1,4 млн.грн., що покращить фінансовий стан підприємства, виведе його з розряду збиткових та сприятиме збільшенню надходжень до бюджету.

  • Про что вы. какие увеличения доходов. Просто все будет идти в другие карманы. Это как на Бартере. Чистый доход 90% на развитие рынка, а это поставили два столба, пару метров кабеля, две лампочки и того 1,5 ляма в инфраструктуру.

   • На підтримку фізичних осіб – підприємців речового ринку ТОВ “Речовий ринок “ Торговий Дім “Бартерсервіс” та місцевої ініціативи підготовлено рішення виконавчого комітету від 05.01.2011 р. №4 “Про надання дозволу на організацію ринку з продажу непродовольчих товарів та об’єкту побуту – автостоянки для зберігання транспортних засобів на вул. Геологів, 13 міському комунальному підприємству – ринок “Ранковий”.
    Після прийняття ринку в комунальну власність для підприємців значно зменшено вартість плати за утримання торгового місця – з 2.57 грн (згідно тарифу ТОВ “Речовий ринок “Торговий Дім “Бартерсервіс”) до 1.45 грн (за тарифом МКП – ринок “Ранковий”).
    За період з 12.01.2011 р. до 01.01.2013 р. міським комунальним підприємством – ринок “Ранковий “ для забезпечення функціонування дільниці ринку на вул. Геологів, 13 (колишній “Бартерсервіс”) виконано робіт на суму 3,873 млн грн .

    Міським комунальним підприємством – ринок “Ранковий “ для забезпечення функціонування ринку виконувались наступні роботи по сектору ринку “Бартер” (вул. Геологів, 13):
    – розроблено проектно-кошторисну документацію на постійне зовнішнє електропостачання та будівництво трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ;
    – отримано технічні умови на постійне зовнішнє електропостачання та будівництво трансформаторної підстанції 10/0.4 кВ;
    – реконструйовано електромережі чергового освітлення рядів;
    – побудовано та підключено тимчасова повітряна лінія потужністю 50 кВТ;
    – проведено зовнішні електромережі кабельної мережі трансформаторної підстанції;
    – змонтовано та встановлено трансформаторну підстанцію;
    – реконструйовано електромережі робочого освітлення торгових рядів та зовнішнє освітлення автостоянки;
    – виконано ремонт дахового покриття над торговими місцями (зварювальні роботи, заміна покриття);
    – металевою сіткою огороджено майданчик для збирання сміття;
    – вирублено і вивезено верболози по об’їзній дорозі вздовж річки Плоскої та зачищено територію і встановлено огороджувальну металеву сітку;
    – встановлено загороджувальні троси при в’їзді на 3 автостоянки;
    – розчищались від снігу 3 автостоянки і територія ринку;
    – розчищено від снігу дахове покриття над торговими місцями;
    – встановлено приміщення для охорони ринку і касирів, а також приміщення для прибиральників та електриків ринку, придбано оргтехніку;
    – придбано два біотуалети;
    – розчищено зливову каналізацію;
    – взято участь в ямковому ремонті вул. Геологів;
    – прокладено 40 м зливової каналізації в 2-му ряду сектору;
    – поновлено асфальтове покриття щебеневим по проїзду Геологів вздовж автостоянки;
    – заасфальтовано 50 % автостоянки (малої);
    – змонтовано та встановлено прийомники води для зливової каналізації на автостоянці ( між ринками “Імпульс-світ” та МКП ринок “Ранковий” (сектор “Бартер”);
    – виконано ямковий ремонт території сектору “Бартер”;
    – розчищено канали, які впадають в річку Плоску;
    – двічі на місяць проводиться дератизація та миття ринку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.