Хлібний монополіст “Стіомі-Холдинг” підозрюється в антиконкуретних діях – АМК

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України підозрює хлібного монополіста регіону “Стіомі-Холдинг” (покриває хлібобулочними виробами понад 50% краю) в антиконкуретних діях.

Про це сьогодні на брифінгу заявив в.о. голови обласного тервідділення АМК Анатолій Кармаліта.

За його словами, хлібозавод включив до собівартості хлібобулочних виробів транспортні витрати, а це, як виявилося, суперечить розпордяженню голови ОДА “Про запровадженння державного регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари” (№174 від 29 квітня 2011 року).

“Товариство  “Стіомі-Холдинг” для власної мережі визначило торгові витрати  у розмірі 5,5 відсотків, для інших мереж – 6,2 відсотки. Тобто, зробило перехресне субсидіювання: за рахунок інших магазинів дотувати свої”, – пояснив  А.Кармаліта.

Як повідомляв НГП, на початку листопада обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 11 хлібозаводам утриматися від безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту хліба та хлібобулочних виробів.

Відповідні рекомендації розіслані до ТОВ «Стіомі-Холдінг» (м. Київ), ТОВ «Поділля-Хліб» (м. Хмельницький), ПАТ Кам’янець-Подільський «Хлібокомбінат», ПП «Хліб Поділля», ТОВ «Український кристал» (м. Кам’янець-Подільський), ПП «Добрий хліб» (смт. Теофіполь), ПАТ «Ізяславський хлібозавод», СТ «Домашній хліб», ПП Білявцю О.П. (м. Красилів), ПАТ «Славутський хлібозавод», ТОВ «Агробізнес» (м. Волочиськ).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.