Покарання для Добжанського за нападки на євреїв і тиск на політичних опонентів придумає Ядуха?

Прокуратура Хмельницької області відмовилася порушувати кримінальну справу проти голови Волочиської РДА, депутата обласної ради Ігоря Добжанського.

Таку відповідь на депутатський запит Ірини Геращенко надав в.о.прокурора області Руслан Мартиненко, повідомила сама депутатка на своєй сторінці у “Фейсбуці”.

“Отримала чудний лист від в.о.прокурора Хмельницької області пана Мартиненко. Голова Волочмської райдержадміністраціі Добжанський в робочий час в своєму кабінеті тероризував весь місцевий бізнес на предмет підтримки ПР , не гнушався антисемітських заяв, вимагав полюбити ПР як рідних. Попри численні свідчення і записи цих заяв хмельницький прокурор, замість того, аби відкрити справу за фактом порушення виборчого законодавства і розпалювання міжнаціональноі ворожнечі, переслав нашу скаргу ….другу Добжанського, яким він, до речі, погрожував місцевим бізнесменам, губернатору Хмельниччини”, – пише  І.Геращенко.

Вона назвала таку відповідь окозамиленням та спроба вивести регіонала – антисеміта від відповідальності.

“Але нічого з цього не вийде. Пишу заяву до ГПУ і єврейських організацій з вимогою притягти Добжанського до відповідальності”, – додала нардеп.

Нагадаємо, на сайті партії УДАР з’явився аудіозапис розмови між головою Волочиської райдержадміністрації Ігорем Добжанським та подружжям Клімових – місцевих бізнесменів, представників партії УДАР, у якій голова району дозволяє собі антисемитські висловлювання та стверджує, що і після виборів він залишиться на своєму місці.
Між тим, як заявив в інтерв’ю “Обозревателю” керівник пресс-служби МВС Володимир Поліщук, що в КК України є відповідна стаття, яка перебачає покарання за антисемітизм.

В ПР такий вчинок їх представника засудили та заявили, що місцевий осередок повинен з цим розібратися.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. У Хмельницькому він не буде покараний, оскільки в області діє злочинне угруповання на чолі з губернатором. Вони собі дозволяють не лише злочинні висловлювання, але й злочинні дії, а правоохоронні органи їх обслуговують, а не стоять на варті Закону. Сподіваємось, що пані Ірина через ГПУ у Києві добється хоч якихось засобів впливу на оце безграмотне малоосвічене болото, яке знаходиться при владі на Хмельниччині. Ми за УДАР! Банду геть!

  2. А хто його каратиме, якщо Добжанський лише повторив те, про що написала виборча газета “На часі регіони”. А якщо слово “жид” вважати ознакою антисемітизму, то антисемітом треба вважати й професора Соломона Ґольдельмана, який заявляв, що засадничо ніколи не погодився б на вживання терміну «єврей» у своїх українських працях, бо «вбачав би в тому святенництво і боягузтво». У 1964 році цей автор монографії «Жидівська автономія на Україні» й інших наукових досліджень про життя євреїв у Вкраїні писав з Єрусалима: «…стверджую, що термін «жид» є властивий українській мові, як теж іншим слов’янським мовам (наприклад: польська, чеська, білоруська), уживання його в згаданих мовах є природнє і не має зневажливого характеру, як у мові російській. Уважаю, що в Совєтській Україні приписано уживати виключно слова «єврей» зі святенництва, щоб не викликати у читачів, котрі звикли до образливого сенсу слова «жид» у російській мові, запідозріння автора в антисемітизмі»

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.