У Слободяна закінчилися гроші на футбольний клуб “Оболонь” через вибори?

Корпорація “Оболонь” перестала фінансувати однойменний футбольний клуб.

Про це повідомив керівник головного інвестора киян Олександр Слободян, пише Український футбол.

“Ми оплачували рахунки за вмістом стадіону, тренувальних полів, автотранспорту, за комунальні послуги і телефонний зв’язок, навіть – преміальні гравцям. Насправді юридичних підстав для цього вже не було”, – сказав він.

Між ФК та АТ “Оболонь” діяв контракт, який юридично унормував спонсорство пивзаводу і футбольного клубу. Але, за словами Слободяна, термін угоди давно завершився, а функціонери ФК про продовження цієї угоди до спонсора не зверталися.

Нагадаємо, О. Слободян програв вибори у Верховну Раду за мажоритарним округом №187 з центром м. Хмельницький.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Насправді причин припинення фінансування ФК “Оболонь” дещо більше ніж просто непроходження до ВР О. Слободяна. Тут має місце і конфлікт між президентом самого клубу та головним інвестором. Останній просто втомився викидати гроші і не мати повного контролю над тим, ким і як вони потім використовуються. Саме тому О. Слободян у майбутньому планує створити новий футбольний клуб, де він буде уже президентом в повному розумінні цього слова і без приставки “почесний”. І тепер він має на це повне право – адже він не є депутатом ВР.:)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.