Перший день зими застане хмельничан з подорожчення проїзду в громадському транспорті

З 1 грудня на чверть дорожчає проїзд у хмельницькому міському пасажирському транспорті загального користування.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

Перевезення пасажирів міським електричним транспортом становитиме 1,25 грн (нинішня ціна – 1 грн); на міських автобусних маршрутах у звичайному режимі руху – 2 грн (1,5 грн), у маршрутних таксі – 2,5 грн (2 грн).

Тарифи збільшуються на підставі клопотання Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” та звернення Асоціації пасажирських перевізників м. Хмельницького “Поділля”, які здійснюють пасажирські перевезення в місті.

“Підвищення проїзду прийняте з метою покращення технічного стану автотранспортних засобів та для забезпечення потреб хмельничан якісними пасажирськими перевезеннями”, – повідомили у прес-службі міської ради.

Окремо визначена вартість місячних та квартальних проїзних квитків у міському пасажирському транспорті загального користування, який належить до комунальної власності. Так, з 1 грудня місячний проїзний квиток у тролейбусі становитиме 90 грн, квартальний (з 1 січня 2013 р.) – 240 грн.

Нагадаємо, що у Хмельницькому подорожчення проїзду мало відбутися ще 1 листопада, одразу після виборів.  З невідомих причин воно було відкладене на місяць.

Останнє подорожчання проїзду у Хмельницькому було 25 листопада 2010 року.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.