Ядуха роздає подарунки та ненав’язливо піарить Віталія Олуйка

3 вересня на Ізяславщині з робочою поїздкою побував голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха, повідомляє сайт “Майдан Моніторинг”. Під час візиту керівник області відвідав село Сахнівці, де в урочистій обстановці вручив: Сахновецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та Христівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по шкільному автобусу марки АС-Р 32053-07 «Мрія» вартістю 295 800 гривень кожен, придбані за рахунок коштів державного бюджету в рамках реалізації програми «Шкільний автобус», Топорівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок» та Ізяславській ЗОШ І-ІІ ст. № 4 по 5 персональних комп’ютерів, амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Білогородка автомобіль швидкої допомоги марки УАЗ 3741 вартістю 146 800 грн., придбаному за кошти обласного бюджету.

Також до учасників урочистостей звернувся депутат Хмельницької обласної ради Віталій Олуйко. Він щиро привітав всіх з початком нового навчального року та пообіцяв і надалі прикладати максимально зусилля для вирішення соціально-економічних питань Ізяславського району.

Також під час робочої поїздки Василь Ядуха, Віталій Олуйко у супроводі голови районної державної адміністрації Тетяни Власюк та голови районної ради Михайла Борисюка ознайомились із роботою Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Отже, сайт Ізяславської РДА та районної ради (http://ic.km.ua/~izrda/news.html) “забув” сказати, що поява пана Олуйка в якості особи, що супроводжує голову облдержадміністрацію у робочій поїздці відбувалась як не з агітаційною метою, так з рекламною напевне.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.