Олуйко зізнався, що Ядуха хотів його залишити без роботи – ВІДЕО

Голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко відвідав місцеву Раду “Майдан”, де успішно пройшов люстрацію.

Членів “Майдану” цікавило, наскільки комфортно себе відчував Олуйко при чотирирічній владі Василя Ядухи на Хмельниччині. На що той відповів, що колишній очільник ОДА хотів відправити його на вільні хліби.

“Керівництво області двічі писало листи на главу АМКУ Василя Цушка з вимогою звільнити мене з посади. Чи тому що не носив, чи тому що не завжди слухав… Я ніколи ні перед ким не згинався. Для мене верховенство права в основі”, – сказав Олуйко.

[Qq6D-4dWfvc]

Також керівник облАМК розповів про досягнення свого відомства. Що стосується найближчих перспектив, то Олуйко наголосив, що спільно з ОДА розробляють обласну програму “Молока”, яка стимулюватиме ріст закупівельних цін на селянське молоко шляхом створення заготівельних кооперативів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Повірили хитрому лису…. Краще б запитали хто його пропихав в нардепи на противагу Сабієві. Весь адмінресурс був задіяний. Запитайте в нетішинців чи красилівчан чи теофіпольців. Більшого циніка і пристосуванця ще пошукати!!! Без честі і совісті…

  • Вашої особистої думки підтримувати або спростовувати не буду, але коли Віталій Миколайович був ректором Хмельницького університету управління та права, я там навчався взяток не було, а зараз яка ситуація всім відомо.

   • Погоджуюсь! Особа дійсно варта поваги! Сам навчався коли він був ректором! І думаю такі люди не міняються!

  • Наклепи зводити то дуже проста справа! Думаю що Ви просто особисто з ним не знайомі! А чутки то рівень “базарних бабів”!

 2. Лити бруд ми Українці вміємо, якщо нам ще за це платять.

  • Махровий регіонал, який пожалів власні кошти на вибори до ВР України 2012 р. Після програшу, намагався за рахунок адмінресурсу вплинути на результати волевиявлення. В кінці – кінців здався. Більше інформації запитайте у виборців і його суперника – І.М. Сабія та міністра Швайки.

 3. До речі, до цього часу він не сплатив комунальному підприємству Нетішинської міської ради “Торговий центр” 500 грн.за розміщення агітаційної реклами як кандидата в депутати ВР України. Ганьба таким можновладцям, а ви кажете патріот, аж смішно.
  ВІН І НАДАЛІ НА СВОЇЙ ПОСАДІ БУДЕ “КРИШУВАТИ” БІЗНЕС РЕГІОНАЛІВ.

 4. Як би там не було, а правда одна – тоді олуйко вихваляв регіоналів і Ядуху, а зараз виявився звичайним зрадником.

 5. Олуйко хороша порядна людина, яка чесно виконує свою роботу!!! А обливати брудом під чужим іменем це дуж-ж-ж-ж-е порядно, так?

 6. Ви говорите так як би ніхто не знає олуйка. Його репутація всім відома. Нічого дійсно патріотичного ніколи не робив. Самозакоханий нарциз, без послідовності та принципів

 7. холуйко – нечистоплотен во всех отношениях . это знает каждый порядочный хельничанин . Триндюк В. Г.

 8. да . чуть не забыл . много раз я пробовал с этим холуйком поговорить по – мужски . но он . как и подобает настоящим холуйкам – трусливо дрожит и прячется -.бычье . Триндюк В
  . Г.

 9. Ось де розкривається істинне нутро щирого українця. Не знаючи людину, закидати її всім , що під руку попадеться! Порядна, достойна, розумна, інтелігентна людина. Чи не так? Агов, відзовіться колишні студенти.

 10. Олуйко В.М. порядна і чесна людина! Ви можете будь кого запитати в колективі університету управління та права і вам скажуть що це грамотний і фаховий керівник. Коли він був ректором університету то ні хабарів ні корупції не було. Навчальний заклад процвітав, випускники були працевлаштованні, колектив гордився своїм навчальним закладом. Обливати людину брудом можуть лише недалекі та недолугі люди.

 11. Олуйко інтелектуальна людина. Болгарчук. Бортнійчук. Белеванцев. Возняк .федоров-ось голубі дебіли,яких потрібно знищувати в суспільстві,вони портять молодь,влаштовують оргіі і ніхто не звертає на це уваги. Черкаський голубий,а керує аграрним ліцеєм в Деражні. Ось кому потрібна люстрація і кастрація. Нове суспільство проти педерастів! А вони падли плодяться. Прус! Ти куди дивишся? Виганяй їх з роботи,викликай до себе і запрошуй раду майдану. Стидоба! Прус. Стебло-ви не достойні сидіти в цих кабінетах.

 12. Зупиніться, в світі все закономірно. Якщо сьогодні Олуйко приносить країні користь, то яке має значення, що він робив колись. Злочинів не робив – молодець. Можливо десь помилявся, то всі ми грішні, ідеалів не існує. Всі ми підлаштовуємось, щоб комфортно себе почувати. І кожен має те на що заслуговує.

 13. Боже мій! Мені говорили,що ці чорти голубі, але вони організовані дуже,їх багато. Потрібно знищувати потрохи. Болгарчук пархатий і зашнераний хер,сука зустріну його в місті ,плюну в морду. Тому вони всі мелірование на голові роблять. І всі вони в культурі. От чому Черкаський мріяв попасти тільки туди. При черкаському в театрі і філармоніі було стільки підарасів,що нікому і не снилося. Повернення цієї жирноі свині не буде. Вийде вся культура проти хабарника і негідника! Олуйко інтелегент,козли ці підари.

 14. Схаменіться люди! Кожна людина може помилятись. І зараз ,ці хлопці зі свободи роблять дуже великі помилки. Самі нічого не досягли в житті,в жодному колективі не працювали. Сабій їх зібрав,може хотів,як краще,але не зрозумів,що вийде бригада сс. Випадково можуть колись переплутати когось із жінкою того ж сабія. Дубовський район про нього тільки і говорить,сусіди відвертаються. Сабій. Чи такоі слави хотів ти і твоя партія? Вам не вірять. Все в житті іде по колу. Молімося люди за країну!

 15. Будьмо толерантними і виваженими. Дайте працювати. Чи ви думаєте,що криками все візьмете? Ода в шоці, на роботу ідуть як на каторгу. У кожного сім’ї і діти. Де повага? Куди людські стосунки подівалися? М’який губернатор,але з ним можна говорити. Дайте керівництву ознайомитися зі справами,багато серйозних речей. Писанини повно,скарг гори. Пишуть одні і тіж самі роками. Відностеся з повагою один до одного. Не переходьте на особистості. Миру нам всім і спокою!

 16. Будеш тут виваженим,коли дурдом навкруги.схаменутися потрібно і подумати,що чекає наших дітей.мені все рівно хто при владі,але дивлячись на цю ситуацію,наші українці продажні шкури

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.