Кандидати… активізуються

У Кам’янці-Подільському останнім часом кількість щоденних рейсів комунальних автобусів, якими безплатно користуються пенсіонери та інші пільговики, було зменшено з восьми до трьох.

Як повідомляє “Голос України”, причиною міська влада називала ненадходження субвенції з держбюджету на суму 547 тисяч гривень. Тож люди змушені були чекати на зупинках комунальний транспорт понад дві години. За інформацією заступника міського голови Василя Сукача, підприємство «Комунтранссервіс» вже перевезло пільговиків на 950 тисяч гривень, включаючи й суму боргу. Скорочення рейсів викликало обурення й невдоволення пільговиків. Влада висловлювала й побоювання, що доведеться взагалі зупиняти пільговий транспорт. До речі, з першого вересня автобуси «Комунтранссервісу» мали взяти на себе ще й роль шкільних та доправляти міських школярів на уроки.

Наразі невідомо, чи в місто вже надійшла субвенція, чи влада вжила інших заходів, але колишній графік руху пільгових автобусів днями відновлено. Цікаво, що цю подію один із заступників міського голови Сергій Бабій коментує на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. «Це сталося не без допомоги Володимира Мельниченка», — пише він. Володимир Мельниченко — депутат Хмельницької обласної ради, який нині балотується до Верховної ради України по округу №193, що включає й місто Кам’янець-Подільський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.