“Коментарі” віддали Ядусі “почесне” 18 місце

Всеукраїнське видання “Коментарі” оприлюднило черговий рейтинг голів облдержадміністрацій за підсумками I півріччя. Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха перемістився з верхньої половини рейтингу (11-е місце) в нижню (18-е), набравши -12 балів, що на 32 бали менше, ніж за підсумками першого кварталу.

Якщо в січні-березні область показала приріст обсягів промвиробництва на 5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (сьоме місце серед усіх регіонів), то за півріччя було зафіксовано спад на 1,1% (18-е місце). За динамікою сільського господарства в першому кварталі область була лідером з 7,6% приросту, а за півріччя її 7,3% приросту забезпечили тільки 10-е місце (хоча за сім місяців Хмельниччина вже увійшла в четвірку кращих з результатом 14,3%) . Можна назвати задовільним і результат області за темпами зростання обороту роздрібної торгівлі – на 12,7% при середньоукраїнському рівні 16% і всього лише третє-четверте знизу місця разом з Вінниччини. І це при тому, що в Хмельницькому розташований один з найбільших в Україні речових ринків, а в структурі роздрібної торгівлі області частка організованих і неформальних ринків складає 35,6%.

Не можна не зазначити й уповільнення динаміки будівництва – приріст 0,9% за півріччя проти 12,5% за перший квартал у порівнянні з аналогічними періодами минулого року. Нарешті, не віднесеш до досягнень попадання області в шістку відстаючих по освоєним капітальним інвестиціям (830 грн./чол.) І фінансовим результатам підприємств (по 187,2 грн. негативного сальдо на кожного жителя).

Ну а найбільший успіх Хмельниччини – друге місце серед регіонів із найменшою заборгованістю населення з оплати ЖКП (без урахування електроенергії) – 89,73 грн./чол.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.