Кандидат у нардепи Мельниченко фінансуватиме некомерційний фестиваль у Кам’янці-Подільському

Кандидат у нардепи у 193 виборочому окрузі Володимир Мельниченко фінансуватиме некомерційний фестиваль “Республіка”, що відбудеться 21-23 вересня у Кам’янці-Подільському.

Про це повдіомляє офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

“Всі затрати художніх робіт над фасадом будинку дитячої художньої школи (вул.Уральська 2) будуть виконані завдяки мецценацькій підтримці Володимира Мельниченка”, – зазначає міська рада.

Нагадаємо, що у рамках фестивалю група художників-райтерів з різних країн світу (Росії, України, Білорусі, Польщі) розпишуть занедбані будинки і будівлі, що перебувають в аварійному стані, загальною площею 2000 кв м (площа розпису утричі більша, ніж минулого року).

Додамо, що це не перший випадок, коли  офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради піарить кандидата у народні депутати Мельниченка. Після публікації на НГП інформації про те, що  “з ініціативи депутата обласної ради Володимира Мельниченка та за сприяння міського голови Михайла Сімашкевича почалась планомірна робота в Кам’янці-Подільському з облаштування майданчиків для занять спортом”, це повідомлення було вилучене із сайту міськради.

Довідка НГП.  Депутат облрасної ради від Партії регіонів  Володимир Мельниченко балотується на парламентські вибори, як самовисуванець. Його підтримує місцева влада, губернатор та народний депутат ПР Інна Богословська.

 

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Особисто я дуже рада, що Мельниченко підтримує подібні заходи тому, що нашому місту потрібні подібні заходи. Тому в цьому бачу лише одні плюси.

  2. ооо норм ))
    в старому місті вже є такі розфарбовані будинки, дуже навіть круто
    +1

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.