Вінницький батюшка, що балотується на виборах у Хмельницькій області, дав чортів діючій владі

Настоятель Бродецького Свято-Покровського храму (Вінницька область) і кандидат у народні депатати у 189 виборчому округу Ігор Ткачук розкритикував роботу діючої влади.

Про це він сказав на Хмельницькому обласному державному телеканалі “Поділля-Центр” під час представлення виборчої програми.

“Зі своїми друзями я розносив агітаційні листівки по селах. І побачив доволі безрадісну картину: там немає роботи, обшарпані фельдшерські пункти, відсутні дороги та інфрастуруктура, немає сполучення між селами і районами. Складається таке враження, що наші чиновники навмисне викрислили ці населені пункти з карти. І якби бодай один чиновник пройшовся пішки селом, то змінив би своє ставлення до селян в цілому”, – вважає отець.

Священник переконаний, що оптимізація медичних закладів, яку втілює чинна партія влади, спрямована проти людей.

“Боляче за нашу медицину. Ця оптимізація, яку затіяли властьіміщі, закриваючи стаціонари і скорочуючи медперсонал, спрямована не на користь людей”, – зазначив кандидат у нардепи.

Водночас настоятель Бродецького Свято-Покровського храму порадив виборцям голосувати серцем за молодих та енергійних.

Кандидата з Вінницької області єднає з Хмельниччиною один біографічний факт – він народився у селі Білогородка Ізяславського району. Наразі мешкає у смт Бродецьке Козятинського району Вінницької області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.