Скандальний журналіст Дайнека кинув виклик губернатору Ядусі

Колишній ведучий програми “Гроші” на каналі “1+1”, а нині кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі Олег Дайнека викликав на теледебати голову Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядуху.

Про це сьогодні він заявив на обласному державному телеканалі “Поділля-Центр”.

“Шановний Василю Степеновичу! З радістю на будь-якому телеканалі, зокрема, на підвладному Вам “Поділля-Центр” чи на незалежному “33 каналі”, який має стосунок до Віктора Коліщака (кандидат у нардепи і голова Хмельницької РДА – НГП) чи радіохвилях, готовий з Вами зустрітися і мати прямі дебети на предмет, кого насправді влада пропонує виборцям по 187-му виборчому округу “, – кандиадат у нардепи.

За словами  О.Дайнеки, тільки губернатор Хмельниччини відповідає за те, що у  187 виборчому окрузі, щонайменше, чотири кандиадати у народні депутати мають прямий стосунок до Партії регіонів. Це офіційний кандидат “регіонів”, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Ірина Трунова, директор ТОВ “Іква-риба” і кандидат від Партії Пенсіонерів України Сергій Хижняк (у свізазновниках цієї фірми рахувалася донька Ядухи – так вважає О.Дайнека), кандидат від УДАРу Микола Янчук і самовисуванець та президент корпорації “Оболонь” Олександр Слободян (серед його довірених осіб рахується регіонал-ректор Микола Скиба).

“Це лише інструменти чинного голови (В.Ядухи – НГП) Партії регіонів на Хмельниччині”, – вважає О.Дайнека.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.