Партія регіонів потихеньку “зливає” шепетівську мажоритарку

Не перестаю дивуватися у вкрай совковому представленні кандидатів у народні депутати від Партії регіонів, що балотуються на Хмельниччині. Двадцять хвилин ефіру, що за державний кошт надає Поділля-Центр, четвертий висуванець-регіонал тратить на популяризацію освітніх програм уряду та президента. І, звичайно, синонімічний рядок замикає спіч голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи, поцуплений з громадського форуму “За чесні вибори, за Партію регіонів”. Натомість про себе кандидати надали мінімум інформації.

Четвертий “багнет” з “регіонів” (190-й виборчий округ), заступник директора з навчально-виховної роботи, Шепетівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I–III ступенів – гімназія” Олена Герасименко входить у число завідомо “збитих льотчиків”, мета яких відволікти увагу виборців та максимально зібрати до купи негатив, що переслідує партію влади. У виборчій програмі регіоналка вирішила не зациклюватися на тонкій політичній матерії, а використала перевірений часом метод — популізм. Те, за що ПР постійно критикує опозиції, тепер зручно втесалося у їхню канву: “Продовжити реформування села, збільшити орендну плату за землю, реалізація та удосконалення Пенсійної реформи, Податкового кодексу”.

А тепер увага: поруч з шепетівським педагогом рухається колишній податківець Тимошенко та успішний київський бізнесмен Сергій Буряк. За Буряком стоїть неабияка артилерія: філії “Брокбізнесбанку”, де він значиться співзасновником разом зі своїм братом Олександром та корпорація “Сварог Вест Груп”, яка обробляє землі Шепетівського району. Також Сергій Васильович офіційно відкрив кватирку до минулорічних заробітків — 32 млн 643 тис грн проти 51 тис. грн — освітянської зарплати.

… Ще до початку перегонів заступник голови облорганізації Партії регіонів Михайло Войтюк із задоволенням виніс сміття з хати, сказавши, кого насправді підтримує губернатор Хмельниччини. “Є підтримка з боку голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи (він же паралельно очолює обласних регіоналів), щоб Олександр Герега і Сергія Буряк йшли на парламентські вибори від Партії регіонів”, — повідомив він. Як бачимо, політична кон’юнктура все розставила на свої місця.

 

Читати попередні матеріали на тему:

“Тож, хто йде на вибори: Трунова чи Ядуха?” https://ngp-ua.info/2012/09/224

“Партія регіонів демонструє кризу жанру” https://ngp-ua.info/2012/09/265

 

Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.