Партія регіонів демонструє кризу жанру

Ще один кандидат у народні депутати від Партії регіонів (188 виборчий округ) не зумів повноцінно розкритися в очах виборців. Вадим Плюта, який очолює управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, ефірний час на “Поділля-Центр” витратив для власного звіту, як посадова особа. І жодної пари не випустив щодо презентації передвиборчої програми! Зате, як попередня кандидат-регіонал Ірина Трунова, пан Плюта левову частку ефіру також подарував голові ОДА Василю Ядусі. https://ngp-ua.info/2012/09/224

 

Вадим Плюта на громадському форумі Партії регіонів. Фото Віталія Тараненка

Звідси напрошується логічний висновок: участь у парламентських виборах кандидатів-регіоналів поступово зводиться до протокольних намірів. Ані Плюта, ані тим паче Трунова на сьогодні не є фаворитами у своїх виборчих округах. І як би Вадим Олександрович не закликав людей голосувати за Партію регіонів, його рейтинг, наврядчи, суттєво зрушиться з місця. На те є ряд об’єктивних причин, починаючи з невиконаних обіцянок людям Президентом і урядом, закінчуючи не до кінця зрозумілим курсом реформ команди Ядухи на Хмельниччині.

Не секрет, що створення №188 мажоритарки (центр м. Хмельницький з межами частина Хмельницького, Волочиський і Хмельницький райони — всього 148 тис. 666 виборців) мало конкретного адресата. Приміром, на парламентських виборах-2002 Волочиський район прописувався в іншому 189-ому округу і був його центром. Нинішні зміни та сама компактність округу лягли на руку передовсім голові Хмельницької райдержадміністрації і голові облорганізації Єдиний центр Віктору Коліщаку. Умовно, Хмельницький район він закриває адмінресурсом, частину м. Хмельницький спробує відвоювати завдяки впізнаваності (раніше працював депутатом Хмельницької міської ради і кілька разів балотувався на посаду міського голови — авт.). Залишається Волочиський район, у якому достатньо взяти пару тисяч голосів.

Тому пан Плюта, який ховається за авторитетом губернатора Василя Ядухи, абсолютно марить ілюзіями. Вже очевидно, що на Хмельниччині переможуть, так звані, незалежні кандидати, яких неформально підтримує облдержадміністрація. Вони ще задовго до початку виборів зробили попередній заділ на перемогу і надалі продовжують засівати електоральну ниву.

(раніше працював депутатом Хмельницької міської ради і кілька разів балотувався на посаду міського голови — авт.)

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.