Хмельницька облдержадміністрація втручається у виборчий процес

Хмельницька облдержадміністрація втручається у виборчий процес, що супиречить законодавству про вибори народних депутатів.

Начальник управління з питань внутрішньої політики ОДА Валентина Моісеєнко сьогодні передала кореспонденту “Незалежного громадського порталу” листа з проханням “надати запис виступу або інші матеріали, які підтверджують процитовані вислови М.Томенка”.

Редакція НГП вбачає у діях представника облдержадміністрації втручання у роботу сайту та порушення Закону України “Про вибори народних депутатів України”. Стаття 3 цього закону гласить: “заборонено втручання органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у виборчий процес”.  Стаття 11 передбачає “неупередженість органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, судів, підприємств, закладів, установ і організацій, їх керівників, інших посадових і службових осіб до партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати”.

Тим паче, що 20 вересня під час зустрічі з передвиборчою місією Тимчасового Комітету ПАРЄ зі спостереження за виборами в Україні Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зазначив, що влада має не втручатися у виборчий процес, а створювати належні умови для забезпечення вільного волевиявлення громадян.

Також Президент України Віктор Янукович попросив представників місцевої влади забезпечити рівні умови всім кандидатам.

“Вибори – це не спорт, хто переможе, а хто – ні, а волевиявлення громадян. Треба поважати виборців і не ділити на своїх та чужих”, – наголосив він на засіданні Ради регіонів.

Нагадаємо, що журналіст НГП процитував слова Миколи Томенка, сказані під час прямої трансляції з Летичіва на хмельницький Майдан незалежності, де були присутні декулька тисяч людей. Журналіст не виносив ніяких оціночних суджень та не висловлював критику. Очевидно представникам управління внутрішньої політики облдержадміністрації слід займатися своєю прямою роботою – бути присутнім на політичній акції та самим слідкувати за перебігом подій.

Щодо надання інформації, то журналіст не зобов’язаний її надавати, згідно із законом про ЗМІ, але ми пішли на зустріч побажанням ОДА. Маємо сподівання про більш професійний підхід до спільної інформаційної справи.

P.S. Зверніть увагу! Лист з питань управління внутрішньої політики ОДА до журналіста НГП оформлений 27 вересня, а публікація на сайті вийшла 28 вересня об 0:10. Тобто виходить, що клерки з облдержадміністрації володіють екстрасенсорними здібностями, що дають змогу їм спрогнозувати саме такий виступ Томенко оголосить за півдоби раніше.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. пацани, не дивуйте…..

  2. Ще один приклад “проффесіоналізму пані Моісеєнко. Цікаво, а що малось на увазі “надати виступ або інші матеріали, які підтверджують цей та ІНШІ процитовані вислови М.Томенка”. Держчиновник В. Моїссеєнко збирає компромат на лідера опозиції?

  3. Очевидно Валя МоЇсеєнко одразу визначила, що вислів Миколи Томенка це наклеп. А у першому читанні реги вже прийняли закон “про наклеп”. Тараненко суши сухарі….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.