На Хмельниччині москвичі приступили до будівництва курортного комплексу “Джерела Поділля”

На Хмельниччині московський інвестор “ЛДМ” приступив до будівництва курортного комплексу “Джерела Поділля”, що розміщений у межах державного курорту “Сатанів” Городоцького району.

Про це кореспонденту НГП повідомив голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський.

Він зазначив, що зараз тривають земляні роботи з підготовки фундаменту.

“У роботах задіяно близько 200 робітників. які працюють у дві зміни. Вартість інвестицій у Сатанівську зону становить 150 мільйонів доларів. У перспективі московський інвестор розглядає варіант реконструкції хмельницького аеропорту з таким прицілом, щоби через летовище був організований потік відпочиваючих до курорту  “Джерела Поділля”, – зауважив чиновник.

В.Вербановський запевнив, що Городоцький район на тридцять років забезпечений лікувальною водою.

Крім того, іноземний інвестор узяв зобов’язання відремонтувати усю комунальну мережу району та облаштувати на зиму вісім лижних спусків на території курорту для туристів.

Як відомо, 27 січня 2011 року Хмельницька обласна державна адміністрація й уряд Московської області уклали угоду про торговельно-економічну, науково-технічну і культурну співпрацю. Документ підписали голова Хмельницької облдержадміністрації В.Ядуха і губернатор Московської області Борис Громов у будівлі уряду Московського регіону.

Тоді В.Ядуха запросив росіян взяти участь в розвитку курорту Сатанів, де є великі запаси лікувальних мінеральних вод, які за своїм складом близькі до знаменитої трускавецької «Нафтусі».

На території Державного курорту “Сатанів” працюють 7 оздоровчих закладів та 4 бази відпочинку, які разом можуть прийняти лише 1000 осіб за проектної потужності курорту 15 тис. місць. Найбільшим серед них є санаторій “Товтри”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.