Ядуха працевлаштує випускників медучилищ області на приватний курорт Сатанова?

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха має намір працевлаштувати випускників медучилищ області на приватний курорт Сатанова.

Про це очільник регіону заявив в інтерв’ю газеті “Подільські вісті” від 21 лютого.

“За моїм дорученням, медичні училища області готуватимуть спеціалістів, які з 2014 року будуть працювати у новому лікувально-діагностичному центрі Сатанова. Для них вже будується гуртожиток на 800 місць”, – сказав губернатор.

Раніше НГП повідомляв, що московський інвестор “ЛДМ” приступив до будівництва курортного комплексу “Джерела Поділля”, що розміщений у межах державного курорту “Сатанів” Городоцького району.

За інформацією голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Вербановського, вартість інвестицій у Сатанівську зону становить 150 мільйонів доларів.

В.Вербановський запевнив, що Городоцький район на тридцять років забезпечений лікувальною водою.

Крім того, іноземний інвестор узяв зобов’язання відремонтувати усю комунальну мережу району та облаштувати на зиму вісім лижних спусків на території курорту для туристів.

Як відомо, 27 січня 2011 року Хмельницька обласна державна адміністрація й уряд Московської області уклали угоду про торговельно-економічну, науково-технічну і культурну співпрацю. Документ підписали голова Хмельницької облдержадміністрації В.Ядуха і губернатор Московської області Борис Громов у будівлі уряду Московського регіону.

Тоді В.Ядуха запросив росіян взяти участь в розвитку курорту Сатанів, де є великі запаси лікувальних мінеральних вод, які за своїм складом близькі до знаменитої трускавецької «Нафтусі».

На території Державного курорту “Сатанів” працюють 7 оздоровчих закладів та 4 бази відпочинку, які разом можуть прийняти лише 1000 осіб за проектної потужності курорту 15 тис. місць. Найбільшим серед них є санаторій “Товтри”.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Цікаво знати де ці діти будуть жити в тому Сатанові? Про це також Ядуха подбав!!

  2. очень нужен материал про нагорного и.м. – директора медицинского колледжа. очень колоритный персонаж. машины,дома – откуда все?
    со взяток при поступлении.

  3. дурня якась – гуртожиток на 800 місць. Бо це житло тимчасове і молодіжне по суті своїй. Ну звезуть туди 800 молодих спеціалістів, а вони згодом захочуть одружитися. І як тоді жити? Почнуть тікати з того раю. А споруду куди подіти? Краще б зразу написали, що будується бордель.

  4. Делать нечего людям вот и пишут херню всякую

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.