Взимку 2016 року планується запуск гірськолижного курорту в Сатанові

Взимку 2016 року планується запуск гірськолижного курорту в Сатанові Городоцького району.

ZXZIzCJnwqc

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив генеральний підрядник будівництва комплексу “Арден-палас”, депутат облради Артур Фрідман.

За його словами, буде споруджено першу чергу, яка розрахована на шість трас для спусків різної складності. Їхня ширина становитиме до 300 метрів, що дасть змогу приймати одночасно кілька тисяч відпочиваючих. Довжина спусків буде до 1,5 кілометри.

Згідно з проектом, для лижників буде облаштовані підйомники.

Фрідман пояснив, що курорт діятиме цілий рік. Взимку відпочиваючи матимуть можливість кататися на лижах і санках, влітку – на квадроциклах і велосипедах.

Інвесторами гірськолижного курорту в Сатанові виступають представники Польщі, Австрії та Ізраїлю. Орієнтовної суми інвестицій пан Фрідман не зміг назвати.

“Траси будуть розраховані, як для людей спортивного напрямку, так і для тих, хто приїде просто відпочити. Передбачаємо охопити дозвіллям мешканців усіх сусідніх областей з Хмельниччиною”, – наголосив він.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Доведеться звикати до елітного відпочинку, холєра ясна!

  2. ходять слухи, що це є російська компанія

  3. Цікаво подивитися проект:) невже підйомники за декілька днів монтуються

  4. коли планується відкриття лижного курорту?

  5. Что слышно насчет открытия? На склоне снег есть, может можно на сноуборде без подъемников покататься?

  6. Нахрен эти лыжи там! Люди едут лечиться, а на лыжи с водкой пусть в Буковель писдуют! Сколько леса угробили, уничтожили санаторий “Товтры”! Какие там австрийские инвесторы!? Соплеменники Фридмана с двойным-тройным гражданством (одно из которых украинское), деньги пришли на лохах делать!

    • Василь, я повністю вас підтримую, з лісом зробили жахливі речі, змінили його на бруківку, коли я хочу лікування їду в сатанів, а на лижи в буковель, навіще поєднувати те що не поєднується….

  7. Хто що чутв про відкриття? Коли? А то написали, а далі тиша. таке враження що хтось знов зрубав бабло з інвесторів: зробив рекламку,зрізав і продав ліс, знов взяв бабла, “и тишина”…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.