Кандидат у нардепи Герега надає велику допомогу – голова райдержадміністрації

Кандидат у народні депутати у 192 виборчому окрузі (місто Дунаївці, Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони) і власник будмережі “Епіцентр” Олександр Герега надає велику допомогу на розвиток соціальної сфери.

Про це кореспонденту НГП повідомив голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський.

“Велика допомога йде кожній школі та території від Олександра Гереги. Є програма енергозбереження і він надав допомогу у заміненні вікон та дверей на металопластикові. Не всі роблять подібні справи”, – зазначив керівник району.

За його словами, кандидат у нардепи Герега дав комунальним службам Городоччини ескаватора, сміттєвоза, санмашину, три автобуси.

“Це велика допомога. Ми також розвиваємо Сатанівську зону, куди Олександр Володимирович (Герега – НГП) від себе спрямував сміттєвоза. На черзі стоїть екскаватор, що має прийти людям на допомогу”, – розповів голова  райдержадміністрації Володимир Вербановський.

Довідка НГП. Олександр Герега на парламентських виборах іде самовисуванцем. У цьому ж округу кандидатом у нардепи від Партії регіонів є начальник управління праці та соціального захисту населення Городоцької РДА Галина П’ятак.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.