У Хмельницькому 11 сімей одержали доступні квартири

У хмельницькому мікрорайоні “Озерна” здали в експлуатацію багатоповерховий будинок, в якому 11 сімей одержали квартири за державною програмою “Доступне житло”.

Як повідомили НГП з посиланням на голову Хмельницької ОДА Василя Ядуху, на Хмельниччині оформлено уже 32 пільгові кредити.

“За темпами впровадження програми ми займаємо четверте місце в Україні”, – сказав керманич області.

Він зауважив, що на здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян Хмельниччини, цьогоріч у держбюджеті передбачено 28,99 млн. грн.

Рішенням Міжвідомчої комісії затверджено перелік з 19 житлових об’єктів, де надаватимуться квартири: м. Хмельницький – 12 об’єктів, з них 3 об’єкта мають ступінь будівельної готовності 80-95%; м. Кам’янець-Подільський – 3 об’єкта, з них 1 об’єкт – 85% готовності; м. Старокостянтинів – 1 об’єкт; смт. Стара Синява – 1 об’єкт ; м.Шепетівка – 1 об’єкт; м. Деражня – 1 об’єкт.

Довідка НГП. При Хмельницькій облдержадміністрації працює інформаційно-консультаційний центр для надання громадянам вичерпної консультації щодо умов отримання іпотечних кредитів, діє “пряма телефонна лінія”.

За час роботи Центру особисто звернулись за консультаціями понад 400 громадян, 150 виявили бажання отримати пільговий кредит.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.