Соціальні ініціативи Януковича рекламують під час засідання колегії облдержадміністрації – АУДІО

У Хмельницькій облдержадміністрації посеред засідання колегії рекламували соціальні ініціативи Президента Віктора Януковича.

Так,  начальник обласного управління регіонального розвитку, містобудування, архітектури та будівництва Віра Бригадир не втрималася та закликала мешканців Хмельниччини активно долучатися до урядової програми “Доступне житло”.

“Закликаю всіх мешканців Хмельницької області активніше брати участь у реалізації такої програми (“Доступне житло” – НГП). Тому що, програма діє і вона розрахована на 15 років”, – зазначила чиновниця.

На зауваження губернатора Василя Ядухи, що необхідно закінчувати доповідь, пані Бригадир заявила, що вона рекламує “соціальні ініціатіві прєзєдєнта”.

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2013/01/реклама.mp3″]

Натомість ріелтори скептично ставляться до цієї програми. На думку голови Хмельницького регіонального відділення Асоціації фахівців з нерухомості України Миколи Хоптинського, держпрограма “Доступне житло проблему із забезпечення житлом не зніме.

‘Будівництво — це дороге задоволення… Хоча подібні програми діють у світі і, справді, держава підтримує молоді сім’ї, економіку… У нас інша ситуація. Комерційні банки залучають кошти під 30-40 відсотків річних у гривнях, а тут під 3 відсотки видають кредити. Має бути стабільний і прогнозований курс долара, доступні банківські відсотки на кілька років… За нинішніх умов це не можливо реалізовувати”, – сказав ріелтор.

Довідка НГП. За 2012 рік у Хмельницькій області укладено 55 договорів за програмою “Доступне житло”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.