Тігіпко пожурив губернатора Ядуху

Віце-прем’єр-міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко заявив, що захоплень від здобутків керівництва Хмельницької області у центральної влади немає.

Про це сьогодні посадовець заявив у вступному слові на урочистостях з нагоди 75 річчя Хмельницької області.

“Я із задоволенням прослухав доповідь (голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи – НГП) про успіхи та здобутки. Думаю, що ані в обласної влади, ані в центральної якихось захоплень від того, що зроблено, немає. Нам ще дуже і дуже багато потрібно працювати”, – сказав він.

Фото Віталія Тараненка

 

Водночас С.Тігіпко зауважив, що діюча влада “все зможе подолати, аби забезпечити людей достойними заробітними платами, пенсіями”.

Віце-прем’єр-міністр соціальної політики України також зачитав офіційне привітання глави держави Віктора Януковича, присвячене 75 річчю Хмельницької області.

С.Тігіпко вручив державні нагороди кращим подолянам.

Як повідомляв НГП, сьогодні жителі Хмельниччини відзначають 75 річницю утворення області.

У рамках Дня області відбулася щорічна сільськогосподарська виставка “Агро-Поділля 2012”. На ній були представлена продукція кращих виробників сільського господарства, підприємств харчової промисловості області та сільськогосподарського машинобудування; науково-методичні доробки навчальних закладів, наукових установ.

Крім того, на Майдані Незалежності біля облдержадміністрації пройшла виставка продукції підприємств-учасників регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, послуг, робіт) “100 кращих товарів України”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.