Антибілбордова кампанія в Хмельницькому вдарила по Тігіпку – Опора

Псування виборчої агітації у Хмельницькому розпочалося з біл-бордів партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» із зображенням лідера.

Про це повідомило регіональне представництво Громадянської мережі ОПОРА на сайті мережі.

Зображення Сергія Тігіпка обстріляне з пейнтбольного обладнання на плакатах, встановлених на вулиці Купріна (територiя одномандатного виборчого округу № 187). Наних, до речі, не виявлено вихідних даних про замовника,хоча виборчий список партії, поданий до ЦВК за тиждень до події, було зареєстровано напередодні виявлення факту. Це є порушенням ч.23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

В одномандатному виборчому окрузі, на якому зіпсовано біл-борд, не висунуто нікого з представників «Сильної України».

bord-Tigipka

“Розміщення зовнішньої політичної агітації – це прерогатива центрального виборчого штабу нашої партії, і ми на місці не маємо на те впливу. Хоча спостерігати це неприємно. Це може бути звичайним хуліганством, але ймовірніше – до цього можуть вдатися наші опоненти. Не секрет, що перед висуненням партійних списків на вибори до Сергія Тігіпка зверталися з Партії регіонів і Партії Розвитку України. Був намір використати його рейтинг у створенні свого Опозиційного блоку”,  – повідомив ОПОРІ керівник виборчої кампанії на громадських засадах і фігурант виборчого списку «Сильної України» Віталій Олуйко.

Всього у виборчому списку «Сильної України» представлені семеро кандидатів від Хмельницької області. Тиждень тому обласна організація партії Сергія Тігіпка закликала всіх учасників виборчого процесу провести нинішню виборчу кампанію під гаслом «Вони воюють – ми піклуємося при них!»: не займатись популізмом чи підкупом виборців, не витрачати величезні кошти задля піару. Натомість спрямувати їх на реальну допомогу захисникам України.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. ну и что оно дало?? опора какашки покидала на борд? всё на что они способны…детвора

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.