Нардеп Москаль натякнув на кримінальне минуле кандидата з Хмельниччини

Народний депутат України Геннадій Москаль заявив, що кандидат у народні депутати у 193 виборчому округу (центр м. Кам’янець-Подільський) Володимир Мельниченко має кримінальне минуле.

Про це він повідомив в інтерв’ю сайту “ОРД”.

“Я його (В.Мельниченка – НГП) знаю з середини 90-х років, з тих пір як працював начальником карного розшуку та заступником начальника УВС Чернівецької області. Мельниченко з колишніх комсомольців, потім подався в бандитизм. У них була така “банда Шевченка” в Хмельницькій області і ми їх не пускали в область, заради чого навіть зробили пост на річці Дністер. Сам Шевченко був підірваний коли входив у під’їзд за досить дивних обставин. Мельниченко був його правою рукою. Він його і привіз в цей будинок, але сам не зайшов. І нібито Шевченко підірвав підривник, який знаходився у підвалі, тому що там знайшли кров”, – розповів Г.Москаль.

За його словами, після вбивства Шевченка В.Мельниченко став керівником банди і надалі відпрацьовувалася його причетність до низки замовних вбивств.

Г.Москаль також стверджує, що зараз В.Мельниченко балотується в парламент за підтримки Партії регіонів і особисто Інни Германівни Богословської.

“Причому, там вже давно спайка бандитів, місцевої влади та Богословської в якості “рішали”. Інна Германівна лобіює призначення в Києві, Мельниченко бере гроші з кандидатів. Зараз він, до речі депутат від ПР у Хмельницькій облраді. Сьогодні на нього (В.Мельниченка – НГП) працюють усі силові структури області”, – сказав нардеп.

За інформацією ЦВК, кандидат у нардепи Володимир Мельниченко є членом Партії регіонів, хоча балотується на вибори самовисуванцем. Проживає у місті Кам’янець-Подільський, судимостей немає.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.