Редактор Теленько іде на вибори, бо так сказала Тимошенко

Редактор хмельницької комунальної газети “Проскурів” і кандидат у народні депутати у 188 виборчому округу Богдан Теленько пояснив, чому йде на вибори самовисуванцем.

Про це  він зазначив на обласному державному телеканалі “Поділля-Центр” під час представлення виборчої програми.

“На зустрічах багато хто з виборців запитує мене: “Чому ти, Богдан Теленько, балотуєшся на вибори?” Я їх адресую до думки Юлії Тимошенко, яка з нагоди Дня незалежності звернулася до українців з Качанівскої в’язниці: “Немає значення, яку форму своєї боротьби обере нині кожен – дійте самостійно або з командою, знаходьте дієві форми і засоби”.  Я з нею цілком погоджуюся, і похід самовисуванцем на вибори є тією формою боротьби, яку я обрав”, – сказав Б.Теленько.

На його думку,  сьогодні опозиція неідеальна.

“Ми не сліпі котята. У мене є питання до керіваника виборчого штабу (Олександра Ксенжука, який стоїть у виборчих списках об’єднаної опозиції під №92 – НГП)  об’єднаної опозиції на Хмельниччині. З такими підходами антиукраїнский режим у нашій країні не вдасться посунути бодай від влади”, – заявив кандидат у нардепи.

Як відомо, кандидатом від об’єднаної опозиції  у 188 виборчому округу (частина м. Хмельницький, Хмельницький і Волочиський райони) є депутат Хмельницької райради від Фронту Змін Дмитро Беспалов.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.