Фаворит Богословської використовує на виборах державну програму та освітян у корислових цілях

Кандидат у народні депутати у 193 виборчому окрузі (центр м. Кам’янець-Подільський) Володимир Мельниченко під виглядом добрих справ використовує державну програму “Питна вода” та освітян у корислових цілях.

Про це пише місцева газета “Фортеця”.

“Це державна програма, і в першу чергу вона була розрахована на ті регіони України, які мають суттєві проблеми з водопостачанням. Наше місто (Кам’янець-Подільський – НГП) та район, завдяки депутату обласної ради, кандидату в депутати Верховної Ради України Володимиру Мельниченко увійшли в цю програму одними з перших”, – зазначається у статті.

За словами заступника директора гімназії Ольги Пазій, кандидат Мельниченко фактично взяв шефество нгад тим, щоби в гімназію регілярно постачали бутлеву воду.

“Завдяки депутату обласної ради Володимиру Мельниченко в кожному класі гімназії встановлено бутлі із чистою водою. Діти та вчителі мають змогу втамувати спрагу у будь-яку хвилину”, – дякує  О.Пазій.

Як відомо,  Володимир Мельниченко є членом Партії регіонів, але на виборах балотується як самовисуванець. Його підтримує місцева влада, губернатор та народний депутат ПР Інна Богословська.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.