Гаврішко і Бернадська прорвалися на роботу до Хмельницької ОДА – ВІДЕО

Двоє заступників голови Хмельницької ОДА прорвалися крізь пост Майдану і зайшли в приміщення облдержадміністрації.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Це заступник голови-керівник апарату Лілія Бернадська і перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко.

Охорона Майдану відмовлялася їх пропускати на робочі місця, мотивуючи тим, що є ухвалене відповідне рішення обласної Народної Ради. Це підтвердив виконувач обов’язків голови облорганізації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков.

“Народна Рада у складі 23 депутатів ухвалила рішення висловити недовіру голові Хмельницької ОДА і його заступникам. Та відсторонити вас від виконання посадових обов’язків”, – наголосив бютівець.

“Я перепрошую, але ви перешкоджаєте моїй діяльності. Поясніть, це захоплення будівлі? Я сьогодні порушую трудове законодавство, бо не можу потрапити на роботу” – заявила Бернадська.

“Я вам не забороняю ходити на роботу. Вам заборонила виходити на роботу і виконувати злочинні накази Народна Рада обласної ради”, – пояснив Лесков.

[hBHBiqhrdXY]

Згодом до пані Бернадської підійшов інший заступник губернатора Вадим Гаврішко. Він заходився вимагати рішення Народної Ради, на підставі якого їх не пропускають на робочі місця. Далі один із працівників облдержадміністрації, якого охорона пропустила, почав вигукувати: “Нехай пройде жінка (він мав на увазі Бернадську – НГП). Це ж може бути твоя мама, нехай зайде у приміщення”.

У розмову включився пан Гаврішко.

“Ти чого її б’єш? (З відео не видно, чи хтось з охоронців Майдану, застосував силу до пані Бернадської)… Тебе хто вчив у школі? Совісті у тебе немає” – викрикував перший заступник. А далі накинувся на одного з майданіцівців і намагався зірвати з його обличчя маску.

Інших двоє заступників – Володимир Галищук і Леонід Гураль – не потрапили до облдержадміністрації.

Також в ОДА немає губернатора Василя Ядухи. За даними пані Бернадської, сьогодні Ядуха перебуває у відрядженні в Кабміні.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Активісти Майдану забарикадували в’їзд транспорту на територію Хмельницької ОДА. Там теж діє пропускний контроль для рядових працівників облдержадміністрації.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

[DSDv0m6_Drs]

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 22

 1. Та вони на людей ложили .

 2. Люди добрі та скільки ж це можна ви що не бачити що ці майдауни це всі продажні шкури не будьте такими тупими – хлопців що вбили на майдані – вбили самі радикали – екстримісти і сьогодні вони як справжні варвари захопили адміністрацію і створили якусь мавпячу раду яка не має жодних прав та повноважень – чим ви будете забеспечувати життєдіяльність області і саме головне як ви ж всі тупі як валянки – це пишу Вам я простий громадянин України який отримує звичайну зарплатню і в якого двоє дітей і дружина в дикреті і саме і за вас я та багато інших громадян України не будемо отримувати зарплатню – ви нелюди чи ви думаєте якщо отримаєте владу зможити втримати її вас чекає ще гірший кінець як цю владу – вже сьогодні люди піднімаються по всій Україні в тому числі і на заході бачачи вашу бездіяльність та продажність з вами немає сенсу спілкуватись вас потрібно тільки ізолювати і вигнати з держави адже ви її зрадили америці. Бог вам суддя. ВИ справжні фашисти і нацисти і сором ваших дідів які воювали проти гітлерівців і с цим соромом живете. ГАНЬБА!

  • Не скигли, потворо. Дадуть тобі твої копійки, твою зарплату. Клепай далі дітей. А от те, що наша, хмельницька, опозиція облажалася, то це точно.

  • Про что ты лепиш. После того как бандитская власть пылесосом вытягивает бабки с бюджета, а пенсионерам кидает по пару гривень, инвалидам, социально не защищенным всяким. После того как “натендирил” Саша стоматолог на пару десятков миллиардов гривень, а пенсионер, всю жизнь проработавши, стоит и думает купить ему пару сот грам печенья или не купить, потому что на лекарства не останится. после того как Верховный Хряк люстры по миллиону гривень в свою сраную хонку покупает, а в это время умирают сотни деток которым не хватает пару десятков тысяч на операцию ты, скотина еще будеш писать про варварство!!! Ты тряпка половая, зажравшаяся срака еще спасибо скажи что за преступления этой власти, ярких представителей ее, не трогают, как в принципе по справедливости должно быть.

  • проспись, а то навіть букви на клаві плутаєш, не кажучи вже про думки….

 3. Опозиція, зніміть плакат із написом “Їх розшукує Майдан”, адже ті, кого ви буцім розшукуєте, сидять у своїх теплих кабінетах. Принаймні, Бернадська і Гаврішко “прорвалися”, а насправді майже без труднощів потрапили на свої робочі місця. Нащо було той город городити. То ви захопили будинок у якому ОДА? А чому ж вас туди не пускають? Народна рада взяла на себе відповідальність за ситуацію в області? А чому ж керує ОДА?

  • Яка Народна рада…про що може йти мова….Коли з 1.5 млн населення Хмельницької області зібралось стадо нетямущих і вирішили що вони будуть керувати…і приймати те що їм заманеться. Такого не буває і неможе 1% вирішувати долю всієї області!Все чим вони можуть розпоряджатись це куди колеса і свій непотріб розкинути, але і в цему випадку цей безлад потрібно прибирати, а на це ії розуму вже не вистачить!

   • коли Ядуху призначили губернатором, то ніхто особливо не питав ці 1.5 млн. населення Хмельницькох області, чи згідні вони з цим вибором! Так собі вирішив президент і все! То чому зараз треба питати?!

    • Ну тоді так:
     1)Президента України обирало все населення Хмельницької області.І України в цілому.
     2)В обласній раді більшість депутатів від правлячої партії, обиралось населенням Хмельницької області…
     То яким чином зграя місцевих громадян має впливати на органи обласного управління?По якому такому праву вони мають блокувати роботу?

     • 1. Коли президент призначав Ядуху, ні він не отримав більшість голосів в Хм. області, ні його партія не мала їх по результатах попередніх місцевих виборів;
      2. Ядуха призначався губернатором до останніх місцевих виборів, тому привязки одного до іншого аж зовсім немає.

      Янукович призначив Ядуху не рахуючись з політичними настроями населення Хмельниччини!

     • Луняра провладная, может ты в избирательной комиссии сидел, что так за всю Хмельницкую обл. ответ держишь?

 4. Те шо Хмельницька опозиція продала інтереси хмельничан це точно – погоджуюсь на всі 100%.
  Бернадську пропехнули – приємно це бачити, доречі про Бернадську це чорт в юбці, і не видіться на її смішки – це чорт в юбці. А ось гаврішку треба було дати по морді – він шось взагалі осмелел – треба ставити на місце.
  А керівникам майдану пропоную підсилити хлопців на дверях ОДА

 5. Треба міняти охорону

 6. Треба взяти на руки її і винести!!!!

 7. О,нова-стара оппазиція!Гладуняк,Лєсков,Буханевич,Мельник і Ко.Мало накрали?Мало при владі побули?Забули,як разом з Ядухою оборудки робили?Та вас,як трусонути,то посиплються і гранітні заводи,і землі і майно громади хмельницької!!!Народна рада?????Ви????НА КІЛ!!!!

  • Даремно пропустили на роботу Бернадську і Гаврішка.Вони і тут показують Що вище всіх і їм на всіх начхати.Що за охорона,яка так легко піддається на слова бандитів??????????????????

 8. Гладуняк,Лєсков,Буханевич,Мельник і Ко ….. !!!!
  Ну наразі, якщо дані особи в Народній Раді Хмельниччини, най місцеві журналісти розкажуть про досягнення цих осіб на благо жителів краю та міста! Правда має бути правдою про всіх, тим паче про тих – хто вважає себе представником народу!

 9. Бернадська – смілива жінка. Не ховається за спини. Чоловіки – беріть приклад.

  • Віто, ви випадково не є тіє бернадською-сміливою жінкою?? А що остається пані бернадській робити,як не рватись в приміщеня ОДА? Де бідненька буде народу служити? .адже давала клятву держслужбовця!!! Розсмішила!!!!!!

   • Волі
    Я просто констатувала факт. Інші держслужбовці відсиджуються у відпустках, на лікарняних і т.д. Я не розділяю політичну позицію пані Бернадської, але її вчинок заслуговує на повагу.

 10. Гладуняк,Лєсков,Буханевич,Мельник и компашка, якщо читати ще вмієте, то поцікавтеся останніми висловами Бжезинського( може чули про такого політтехнолога ) , де чітко і ясно для американських холуїв сказано, що самий найкращий спосіб ослабити країну _це заколотити громадянську війну.і те ,що відбувається зараз-всього- навсього чітко спланована операція.А вас використають,,,а що роблять з “використаними” -знаєте самі. Сумнівно ,що хтось з хмельничан, що мають гідність ,розум (і читати вміють)) , ще колись проголосують за вас. Радійте бедламу далі!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.