На активістів Майдану, яких затримували міліція, поскаржився Гаврішко

На шістьох активістів Майдану, яких сьогодні затримували міліція, поскаржився перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.

“До міського відділу міліції надійшла заява від першого заступника обласної державної адміністрації про те, що невідомі особи у масках блокують виїзд з території адміністрації, чим перешкоджають її роботі. У результаті реагування на повідомлення до Хмельницького міського відділу міліції було доставлено шестеро чоловіків, у яких вилучили маски, шолом, відрізок металевої труби та кілька дерев’яних палиць у вигляді кийків”, – зазначається у повідомленні.

У секторі зв’язків з громадськістю заявивли, що наразі проти активістів складені адміністративні протоколи (стаття 185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій), які направлені на розгляд суду.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Потримайте Гаврішка та Бернадську на робочому місці ще два дні і вони почнуть вилазити через вікна. Бернадській видно спокійніше сидіти в ОДА в оточенні міліції.

  2. хай жаліється. він собі більше намотає. і до нього доберемося. впритул

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.