“Миротворець” Гаврішко продекламував позицію “миротворця” Януковича – ВІДЕО

Перший заступник голови Хмельницької ОДА, депутат облради від Партії регіонів Вадим Гаврішко запропонував проголосити 9 березня – день народження Тараса Шевченка – Днем національного примирення та єдності українського народу.

Цю заяву сьогодні пан Гаврішко зачитав на позачерговій сесії облради.

[dRo6Tlm_If4]

“Тарас Шевченко – національний герой, ідеолог державності України, який має стати прикладом для нас, нащадків. Він завжди надихає українців на об’єднання і самовираження як нації. Ми переконані, що ювілей видатного сина українського народу може згуртувати нас усіх, не зважаючи ні на політичні та релігійні погляди”, – заявив високопосадовець ОДА.

Як відомо, Президент Віктор Янукович пропонує проголосити 9 березня – день народження Тараса Шевченка – Днем національного примирення українського народу.

З такою ініціативою він виступив 13 лютого під час спільного засідання ради з питань підготовки та відзначення 200-річчя Кобзаря, пише “Українська правда”.

“Прийшов той час, коли ми повинні подивитись, перш за все, на нашій землі одне одному у вічі й сказати, про що ми мріємо. Якщо сьогодні перемир’я, то за перемир’ям повинен бути мир”, – сказав глава держави.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.