Екс-регіонали по-новому будуватимуть Хмельниччину разом

Депутати облради, котрі вийшли з Партії регіонів, створять депутатську групу у Хмельницькій обласній раді.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив депутат-регіонал і перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“З колишніх однопартійців створимо нову депутатську групу в обласній раді. Туди увійдуть близько 35-40 депутатів. Ми працюватимемо на благо Хмельницької області”, – сказав він.

За його словами, новостоворене об’єднання з екс-регіоналів здійснюватиме контролюючі функції.

“Ми не будемо в опозиції. Треба сідати за стіл, мовжливо, навіть сваритися, але вирішувати проблеми”, – зазначив В.Гаврішко.

Як відомо, у Хмельницькій облраді поки залишається провладна депутатська група “Будуємо Хмельниччину разом” з 68 депутатів, яка сформована з фракцій Партії регіонів, Народної партії, “тушок” з “Батьківщини”.

Загалом, у Хмельницькій облраді нараховується 104 депутати.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 7

 1. Мусимо признати в значній частині,що це так!

  Сьогодні керівники майдану не можуть в повній мірі контролювати всіх майданівців. Якщо уважно проаналізувати склад президії ради майдану, то це прості люди, і цьому дивуватись не стоїть. Не професіоналізм, не навченість, як оперативно діяти в цих на екстремальних умовах, в значній мірі і привело до того,що маємо!
  Дійсно Рохов,Симчишин, Скоробогатий повині по любому взяти на себе частину відповідальності, бо допустили ряд тактичних помилок! Всі вони мають вищу освіту, нормальне міркування та аналітичне мислення, проходили основи бойового вишколу!
  «Таварищі» майданів ці на мій погляд не вирішували та не вирішують долю всіх Хмельничан, свою долю нехай вирішує кожен хмельничанин сам, своїми діями, своїм прогнозом, думками визначатись з ким вони і проти кого! Сьогодні такий час. А це буде говорити їхнє голосування, який парламент та президент нам потрібен в майбутньому! Думаю помилок буде менше!
  Сто пудів погоджуюсь – зберігати майно потрібно, бо це гроші не СБУ, а наші з Вами податки, дійсно за чиї кошти зараз відновити тролейбуси,нехай вони не дуже нові, але на них ще можна не один рік возити на роботу хмельничан !
  Навіть, якщо допустити,що споруду СБУ в Хмельницькі області віддати під поліклініку,бібліотеку, під потреби громади, то що, її не треба ремонтувати, знову де брати кошти? По любому потрібно бути бережливими!
  Це кров і на пагонах СБУ, і на тих недолугих керівниках, які привели людей до СБУ. Це помилка їх,і це не повинно повторитись!
  Не має значення звідки родом Крайтор, він особисто відав наказ застосувати зброю, в даному випадку проти мирних громадян, він зобов’язаний передбачити наслідки застосування зброї, він персонально несе відповідальність з ці дії,що він персонально і визнав це привселюдно !
  Вказану зброю звозять не в центр населеного пункту, в даному випадку м. Хмельницький, густо заселений район, близько школа, діти, а у визначену військову частину, поза території населеного пункту, значить СБУ готовилось до проведення спецоперації в Хмельницькому та області! Самі злили інформацію, «хтось» спрацював на упередження, навіть таким шляхом. СБУ ніколи не була з народом, і ніколи не буде, тому що це суперечить статуту та сутності цієї контори !

  Якщо ви пишете про «трохи цинізму» то пишіть об’єктивну правду, так ця правда гірка, але можливо вона і така «…свободівці, уна-унсовці завжди призерали НКВД, КДБ та СБУ, як нащадка останніх, а тут ще така можливість появилась за всі роки ненависті поставити тих,хто проти народу на коліна,тільки в певних областях, це як не получилось, а в Хмельницькому вдалося, вони навіть підмогу з Тернополя прислали(козак-козаку завжди на допомогу приходив).
  Люстрація! Докорінні зміни в країні!” – висловлювання Рохова, ці висловлювання робив не тільки Рохов,вийміть вату з свої вух, це робила значна частина українського народу,бо надоїло вже так жити,бути горбатими, сьогодні навіть зуба не вирвеш без хабаря, не говорячи про середню операцію.
  Дійсно, у цій ситуації перш за все шкода простих людей, які ні у чому не винні на прикладі жінки, що стояла осторонь.

  • Рохов, Рохов… Та він зараз вже тільки й переймається аби всістися в крісло, так як і його мамця після помаранчевої революції. Брехун і паскуда!!!!!!!

 2. ВОВКОДРАЙВЕР: “Не має значення звідки родом Крайтор, він особисто відав наказ застосувати зброю, в даному випадку проти мирних громадян, він зобов’язаний передбачити наслідки застосування зброї, він персонально несе відповідальність з ці дії,що він персонально і визнав це привселюдно !”

  Майдан вже давно перестав бути мирним. Ми бачили на власны очі і коктейлі, і вбивства людей. Тільки застосування зброї проти злочинців – вірне рішення на данний час, поки це не зайшло занадто далеко.
  Шкода, що гинуть невинні люди, які могли би ще жити.
  Сьогодняшній майдан несе в собі тільки зло – і це тільки початок.
  З цим фашизмом треба боротися, як це роблять українці зі сходу, та півдня.

  • Якби Крайтор насмілився вийти до людей і сказати що сбу з народом, не буде виконувати злочинні накази проти цьго ж народу, то кровопролиття вдалося уникнути. І не треба винити симчишина, що повів людей до сбу.

   • на відео добре видно хто повів людей до СБУ, Це точно не Симчишин. Симчишин повів колону до прокуратури.
    Операцію через других своїх агентів провів Гладуняк, він рветься на посаду голови адміністрації і проливає кров.

  • Олю, а якби не правий сектор, якби не Свобода, хіба взагалі пішло би межигірське чудовище в небуття? Мої сусіди всі кричали за януковича, а тепер кричать всі за революцію. Ганьба! Хто ставить питання скорочення МВС? А ніхто! Це ж мільйон! Бояться новоприставлені, що буде черговий майдан. А він обов’язково буде. Казали, що не буде більше майдану після 2004року, а відбувся в 2013році. Якщо Юля, Турчинов і решта колишніх крадіїв не схаменуться, то буде майдан 20…. року. І тоді вже просто будуть вішати на шибеницях. Не доведи Господи цього. Дай їм Боже розуму зупинитися. Подивіться, як на сьогодні живуть судді, менти і прокурори в любому провінційному містечку. Ганьба!

 3. Микола, ти не зрозумів. Справжнє чудище прийшло до нас – і це саме Свобода, та правий сектор, тільки вони ще не показали своє справжне обличчя.
  По всьому інтернету є інформація, що вони проплачуються Заходом – цього немає у нашіх СМІ.
  Я проти всього цього тому що таке саме відбувалось в Лівії, Сирії, Осетії, Боснії, Іраке, Єгипті. Там також все це було проплачене. І починалось саме з майданів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.