Гаврішко придумав, чим займеться після звільнення

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко знає, що робитиме, коли його звільнять з посади.

“Точно відпочиватиму один місяць. А далі на все воля Божа: є руки, є професія гарна”, – заявив він у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

Разом з тим, пан Гаврішко зазначив, що планує сьогодні написати заяву на звільнення з посади.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 4

  1. Нехай піде речником до СБУ. У нього дуже добре виходило давати коментарі коли був штурм управління і ті хлопці горіли та задихалися там. Я думаю, що вони з “радістю” візьмуть такого спеціаліста на роботу.

  2. Гаврішко гарний лікар і досвідчений організатор охорони здоровя. Він справжній профі і не пропаде.

  3. Вадим, ти напевно догадуєшся,хто звертається до тебе, так на ти. Бо ми добре знайомі,ще в ті часи, коли ти був простим лікарем,коли піднімав на ноги людей хорих, в тому числі і на туберкульоз. Коли ти добивався на порогах влади кошти, бо кожен знає,що таке бюджет.Ким ти тепер став ? Помниш,ти лікар, який давав клятву Гіпократа допомогати людям, ділив цих людей по партійній належності, а вони потребували твоєї допомоги ? Ти став номенклатурним керівником і ким, першим заступником Василя Ядухи, тобі майже всі в твоїй родині говорили, Вадим воно тобі треба, а ти пер, як танк. На що ти надіявся, на кого ти опирався. Дивився тебе по телевізору, про нібито народні медогляди, подивись на себе зі сторони. Ти хоть усвідомлюєш, яку свою блювотину ти показуєш? Ти як і простий лікар, так і нічого не зрозумів. Ти став лікарем перевертнем, ти не дослухався своєї совісті, та чи була вона в тебе? В тебе буде час подумати, в тому і про “свої руки”,які нічого не брали, із твоєю гарною професією. В одному ти правий,на все це ще потрібна воля БОЖА.

    • Не погоджуюсь з тобою. Дуже багато людей зверталось з нашого села та сусідніх сел, багато кому допоміг Гаврішко, а якщо і не зміг, то що ж тут такого, він же всемогущий. Знаєте, легко сказати що він став не таким, а ти сам спробуй стати на його місце. Як ти думаеш, що про тебе скажуть потім люди??? Чи багато ти зробиш для людей, чи багатьом допоможеж??? А я вдячний Гаврішку, бо коли збернувся з бідою, він допоміг.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.