У хмельницькому парку ім. Франка з’явилась перша шафа-бібліотека

У Хмельницькому з’явилась перша шафа для обміну книжками(буккросингу) в громадському місці просто неба. Мета встановлення цієї шафи – спрощення доступу до книг для хмельничан.

P_20141215_133319

P_20141215_133347

P_20141215_133510

Зараз усередині близько 70 книжок. Але буккросинг передбачає добровільне поповнення книжкових поличок всіма охочими. Тому, якщо у вас вдома лежать цікаві і вже прочитані книжки, ви можете “звільнити” їх та принести до книгообмінної шафи в сквері ім. Івана Франка, що на вулиці Проскурівській. Там їх зможе позичити для читання ще хтось, а потім ще хтось.

Така схема обміну книжками простіша за бібліотеки, але ґрунтується лише на людській довірі: від вас залежить чи принесете ви книгу назад до громадської шафи чи привласните її на своїй домашній книжковій поличці. Контроль ніхто не здійснює.

Проте світова мережа буккросингу передбачає спеціальну реєстрацію книг на сайті bookcrossing.net.ua. завдяки номерам, що присвоюються всім зареєстрованим книгам можна простежити їх шлях, дізнатись, скільки людей прочитало саме цей примірник до вас та як давно він “був звільнений”

Від зловмисників книги у Хмельницькій громадській шафі береже замок, код до якого всі охочі можуть дізнатись на сторінці Буккросингової шафи в соцмережі. http://vk.com/book_km

Всі фото Афіни Черкезової, НГП.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. мені ця ідея дуже подобається,я думаю що вона прижеветься в нашому місті.це дуже нормально,цивілізовано і креативно,по людски,і розраховане на пробудження совісті в людей.побажання,побільше духовної літератури.БРАВО ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ!!!

  2. От тільки я не розумію,чому код на російському сайті?!!! Багато свідомих патріотів, які люблять читати, видалили свої сторінки з російської соцмережі. Варто створити аналогічну сторінку скажімо на ФБ…

  3. креативна, цікава ідея. .. але у кого з хмельничан є проблема доступу до книжок?)))

  4. Чудова новина! Вітаю хмельниччан!!! Реєструйте та звільнюйте книги!

  5. Супер! Я в захваті! Це просто дивовижно, що і у нас тепер э такий прогрес у розвитку вуличної культури. Жаль, що ця ідея розпочала шлях взимку, та до весни як раз назбирається повна шафка книг, і буде із чим посидіти декілька годин, на лавочці у сквері) Шана тим, хто це організував!

  6. А пароль какой?!?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.