“Мажор” Червонюк подав касацію до суду, бо вважає себе невинним у смерті пішохода

20-річний син депутата Хмельницької облради Дмитро Червонюк, який минулого року автомобілем збив на смерть 26-річного пішохода Олега Крушельницького, подав касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Фото з архіву НГП

Фото з архіву НГП

Цей документ датований 14 жовтням.

Згідно з копіями документів, які є в розпорядженні НГП, Червонюк стверджує, що пішохід Крушельницький перетинав проїзжу частину в стані алкогольного сп’яніння і за межами пішохідного переходу. Він також не погоджується з вироком Апеляційного суду Хмельницької області від 2 вересня 2014 року, який не врахував докази, що отримані з істотним порушенням КПК і практики Європпейського суду з прав люди.

IMG_4985

 

IMG_5011

Тому Червонюк просить суд вищої інстанції скасувати вирок апеляціного суду і закрити кримінальне провадження за відсутністю складу кримінального правопорушення.

Крім цього, касаційні скарги направили сторона потерпілих, родина Крушельницьких і прокуратура Хмельницької області.

Сім’я загиблого пішохода, опираючись на ряд експертиз, зазнчає, що Червонюк перебував у стані алкогольного сп’яніння та, порушуючи правила дорожнього руху, збив людину. Також у апелянтів виникає сумнів групи інвалідності водія авто, а також наявності у нього малолітньої дитини від вдвічі старшої жінки.

IMG_4972

IMG_4980

Потерпілі просять Вищий спецсуд скасувати вирок апеляційної інстанції та призначити новий розгляд кримінального провадження в апеляційному суді.

Прокуратура також наполягає на скасуванні вироку апеляційного суду “в зв’язку з істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону, неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність та невідкладністю призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення в особі засудженого” і призначити новий розгялд справи.

Як писав НГП, 2 вересня цього року колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області визнала винним Дмитра Червонюка у скоєнні летального ДТП і присудила 5 років в’язниці з позбавлення правом керувати автомобіль на три роки.

Разом з тим, Феміда застосувала закон про амністію на підставі присудження третьої групи інвалідності обвинуваченому Червонюку та утримання малолітньої доньки.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А що вже свободівським тролям не цікавий Червонюк? Немає бабок немає і коментів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.