Колишній директор “Поділля-центр” продовжує ігнорувати суд

Сьогодні, 16 грудня колишній генеральний директор державної телерадіокомпанії «Поділля-центр» Олена Павлюк в черговий раз не з’явилась на розгляд порушеної проти неї справи по корупції.

Оскільки, вона ігнорує суд систематично, на минулому засіданні суддя винесла постанову про примусовий привід правопорушниці. Але замість того, щоб привести Олену Павлюк під конвоєм, міліція надала рапорт про свої спроби приводу.

Згідно з ним, дільничний інспектор приходив до неї додому о 7.30 ранку і о 12 годині дня, однак вона була відсутня. На роботі секретарка відповіла, що Олена Павлюк звільнилася з роботи.

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Адвокат на запитання судді про причину відсутності його клієнтки відповів, що намагався пояснити її необхідність участі в процесі, і те, що справа без неї не розглянеться. Але Олена Павлюк відповіла йому, що зараз займається своїм звільненням з роботи, тому буде відсутня з поважних причин.

Замість екс-гендиректора до суду прийшли хмельничани, які вимагали покарати Олену Павлюк за корупцію і відсторонити її від посадових обов’язків.

Наразі розгляд справи перенесено на 24 грудня. До підозрюваної у правопорушеннях мають знову застосувати примусовий привід.

Нагадаємо, що Олену Павлюк звинувачують за ст. 172 (7) «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів».

Як повідомляє офіційний сайт “Поділля-центр”, 18 листопада гендиректор Олена Павлюк склала свої повноваження. Наразі вона працює заступником генерального директора “Поділля-центру”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Багато років знаю цю пройдоху і хочу розповісти як вона отримала заслуженого журналіста після секс зустрічі з колишнім презіком Кучмою.

  • Ти свічку тримала?

   • я тоже про таке чув!

    • Показывать можно только зрячим.
     Петь песню — только тем, кто слышит.
     Дари себя тому, кто будет благодарен,
     Кто понимает, любит вас и ценит.

   • Оленочко, це тобІ!!!!
    Не проклинай своих Врагов…
    Они предстанут перед Богом…
    И не сердись на Дураков…
    Оставь обиды за порогом…
    Не злись на гадкие слова…
    Ведь сквернословие – для Гадов…
    Не слушай, что кричит Толпа…
    Они ведут себя, как Стадо…
    Живи..!!! Борись и побеждай…!!!!
    Стремись всегда к заветной цели…
    Ты – Человек!!!! Не забывай…
    Не становись подобной Зверю….

  • Вона до заслуженої журналістки не досмокталась! У рижого Кучмоїда випросила заслужену АРТИСТКУ!

   • Без Бога – нация – толпа,
    Обремененная пороком.
    Или слепа, или глуха,
    Или того страшней – жестока.!!!!
    И пусть на трон взойдет любой,
    Глаголящий высоким слогом…
    Толпа – останется толпой,
    Пока не обратиться к Богу!!!!

 2. я живу в домі навпроти в однім дворі з цією ку…..вою,нагла безцеремонна,зверхня паскуда.але сусіди в неї є і мінти і прокурор і адвокат.Взагалі на в.Ланова-12 де мешкає ця потвора,третина будинку прихильники януковоща,особливо бувші мусора.То хто її приведе до суду?Я б її на другий день на шворці привів би,як корову,як би попросили мене,а та контра-мінтовська ніколи цего не зробить.Вони тільки пяних вміють грабувати і малолітнім з 10го дому анашу підкидати і качати бабло з батьків,більше нічого!

  • ти не балаболь, а візьми і приведи ту курву 24 грудня в суд і докажи що ти не піздобол!!!!!!!!!!! а то пиздіти всі можуть, а щось зробити то зразу в штани насирають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Шановна наша Оленко! Це Вам !!!!
   Мне бабушка, вздыхая, говорила, стирая липкий от горячки пот:”Терпи, родная! Ты ведь не забыла? Бог не по силам испытаний не дает!!!”
   Когда дыханье заперто слезами, когда от боли сердце устает, как за щитом, я прячюсь за словами:”Бог не по силам испытаний не дает!!!”
   Когда не удержаться без опоры, когда измена в сердце напролет, шепчу с улыбкой:”Разве это горе? Бог не по силам испытаний не дает!!!”
   И если все “по – дружбе” отвернулись, душа остынет , превратившись в лед, останется лишь только улыбнуться:”Бог не по силам испытаний не дает!!!”
   Я их шептал все разгоняя тучи, слова простые, каждый их поймет, что помогают стать сильней и лучше:”Бог не по силам испытаний не дает!!!”

 3. а які саме хмельничани прийшли і скільки? І чому правопорушницю? Може підозрювану у вчиненні правопорушення?
  автор явно невіглас.

 4. Ха-ха-ха!!!!

 5. В чому конкретно звинувачують цю людину, що дехто користується запозиченими у москалів матюками?

 6. Світловська зробила свою чорну справу,а зараз призначать нового директора і Ларіска знову буде воювати. Що воно ій дає? Сама то в крісло не потрапить. А мріяла як! Ну-ну! Давай Ларіса,досвидание! Все повертається! А мрія залишається мрією!

  • Тот, кто следует разуму, доит быка.
   Умник будет в убытке наверняка!
   В наше время доходней валять дурака, ибо
   Разум сегодня в цене чеснока.

 7. Світловська те ще чмо… журналістом її назвати язик не повертається 🙁 За гроші, може видумати і видати в ефір будь-яку не перевірену інформацію… Думала і тут проканає, але не для її дупи це крісло.

 8. а що хіба Світловська

 9. А хіба світловська дала Катеринці півтори ставки-шість тисяч гривень получалаґ.коли журналісти ледве кінці з кінцями зврдили за 2 тисячі,Чи не було кому комерційнц передачу вітальну вести крім Катрусі- з її натягнутою посмішкою,чи може Світловська виписувала Катрусі преміїї по тисячі гривень.коли журналістам крутили дулі замість премій,чи може Світловська випис увала премії та інтенсивні пвалючкиній мамаші-пристроїла пенсіонерку -дала ставку заввідділа,а у відділі вона саменька,та й відділ той-фонотека.а премії їй видавали як пахарю.а жіночка тільки-но бігала та підслуховувала,що про її Лєну кажуть,піддтвлялась хто з ким ходе.Так можна й жити й хатку строїти .Чи може Світловська.коли люди гинули,оленці премію виписала-24 тисячі гривень,,лікарняні їй виписувала та у відпустку посилала на 6 місяців.Це тільки те,що ми знаємо.А скільки вона ще вкрала на телебаченні-машину прикупила,хата построїла,а бухгалтерша-її без суду можна в тюрму сажати.То причому тут Світловська.А до суду не можуть привести,бо відкупилась.а ще Лабазюк словечко замовив.Немає чого на людей порядних нарікати і віршиками відписуватись.Жили собі як вареники в маслі всі павлюки і нічого не робили,а люди на них спини гнули.звільнилась швиденько-це не причина не йти на суд.Страшно?А брехать людям не страшно було?

 10. “робота”, що ви все до одного змішуєте… Ніхто тут не виправдовує Павлючку і тим більше не захищає. Винна – хай несе відповідальність і крапка. А мова іде, про те створіння яка себе називає Лариса Світловська, яка заспокоїтись не може ще з початку майдану та прикриваючись гаслами і цінностями майдану (які до неї конкретно не мають ніякого відношення) хоче сісти в тепленьке місце… Але цю хитру жидівську пику напевно всі давно вже розкусили… Бо ця мерзота німає ані честі, ані гідності та і взагалі далека від журналістики.

 11. Підрахуйте краще скільки прибутку приносить програма на замовлення? Пісні співають і гроші складають,в основному в кишені. Замовляючи вітання,дають касовий ордер,це знахідка для КРУ,податкової ,але у Павлюк все було схвачено. Всі подруги-алкоголічки,як в старі часи зібрались,побухали і вирішили питання. Платні програми так само,тобто робила що хотіла. А пенсії державні зав.кадрами,завгоспу,мамі щоб не бідувала,Каті зрозуміло,все в сім’ю. І зарплата в 15.000 тисяч. Тому туди і рвуться стати директорами,бо знають,що за такі гроші можна терпіти.Людей повно,висижують,гроші отримують і плюють в потолок. Світловська не змогла змиритись з преміями,роботою телевізійників. А сама забула,як в кущах сиділа і компромат збирала на людей,а потім шантажувала за гроші. А тепер вона борець,за що? Чи жидам у нас зелена дорога?

 12. Штойко іі підставила! На вила!

 13. а тепер штойко разом з драчуком будуть вирішувати хто буде наступним гендиром… це якраз ті люди, які “справді хочуть змін”… от така правда життя……блядь.

 14. Так уже Павлюк написала заяву на звільнення,що від неї хотіти? Те що вона дурна,це і так зрозуміло! Про неї можна книги писати,такий бардак у неї в житті,і все це продовжується. Катя йде по іі стопам,там все сімейне. Але те,що робить Світловська просто мрак. Ларіса! Воно тобі треба? Прости і відпусти! Не принижуйся,не домовляйся з тими жінками,що ходять з плакатами на суди. Воно ж тобі все повернеться. Переживай за свою родину. Ніхто Павлюк не захищає,але всім це набридло!

 15. Оце подія! Павлюк ігнорує суд! Кому це цікаво?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.