Експеримент ДАІ: у Хмельницькому проведуть ревізію дорожніх знаків

У Хмельницькому проведуть ревізію дорожніх знаків у рамках експерименту з об’єднання патрульної міліції та Державтоінспекції.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник хмельницького відділу міліції Василь Птащук.

Він сказав, що це була його ідея, яку він запропонував робочій групі при МВС, що займається експериментом хмельницького ДАІ.

“У Хмельницькому є багато дорожніх знаків, яких просто не можливо виконувати. До прикладу, поблизу речового ринку на Львівському шосе висить знак “Зупинка заборонена”. Для чого він там, коли це місце великого скупчення людей, куди вони їдуть скуповуватися. Або вулиця Прибузька, на якій не зрозуміло для чого, виклали два “лежачих поліцейських”. Це широка на три смуги траса, на якій і так достатньо регульованих перехресть”, – наголосив Птащук.

Фото zamki.com.ua

Фото zamki.com.ua

Міліціянт Хмельницького закликав місцевих мешканців долучатися до ревізії і пропонувати власні ідеї щодо розміщення дорожніх знаків у місті.

Будь-які пропозиції щодо експерименту хмельницького ДАІ наші читачі можуть надсилати на редакційну електронку: ngpsite@gmail.com

Довідка НГП. Наприкінці жовтня було затверджено проект розпорядження Кабінету міністрів щодо позбавлення підрозділів ДАІ функцій з надання адміністративних послуг, запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, надання патрульній службі міліції повноважень Державної автомобільної інспекції із забезпечення безпеки дорожнього руху в населених пунктах.

Цим нормативним актом передбачено проведення експерименту на базі Управління ДАІ м. Хмельницького. В рамках експерименту відбудеться об’єднання сил підрозділів ДАІ та патрульної служби в єдиний підрозділ.

Експеримент у Хмельницькому розпочався 1 листопада і триватиме до 28 лютого 2015 р.. За підсумками експерименту він, швидше за все, буде поширений на інші міста України.

В експерименті в Хмельницькому задіяні 53 співробітники міліції: 20 від ДАІ і 33 – від ППС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Пташук -розумний мент.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.