У мера Старокостянтинова затіяли встановлення пам’янтика Шевченку за майже мільйон

Старокостянтинівський міськвиконком за результатами тендера 15 грудня уклав угоду з Віктором Рябовим на створення скульптурної композиції “Пам’ятник Т.Г.Шевченку”.

Загальна вартість роботи становить 750 тисяч гривень (без ПДВ), повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

У мерії застосували переговорну процедуру закупівлі послуг. В обгрунтуванні зазначається, що рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 10.01.2008 року №20 оголошено конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника Т.Г.Шевченку. За результатами проведення даного конкурсу рішенням журі від 30.05.2008 року переможцем визнано тимчасовий творчий колектив в особі керівника Рябова Віктора Михайловича.

У 2014 році бюджетом міста передбачено 900 тисяч грн. на створення скульптурної композиції «Пам’ятник Т.Г.Шевченку», очікувана вартість послуг скульптора Рябова В.М. в частині створення моделі в гіпсі для подальшого відливу у бронзі становить 750 тис. грн. (без ПДВ), “тому, враховуючи положення ч.1 ст.2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» необхідно провести відповідну процедуру закупівлі. Згідно з п.1 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» обрано переговорну процедуру закупівлі, оскільки Рябов В.М. являється переможцем архітектурного (мистецького) конкурсу”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. У мера вже все Є! Дороги з друзями вірменами ремонтував, каналізацію з Альфа-Газ – відновлював!
    Може вже досить годувати недоумка з бригадою виконкому!!!!

  2. Він ще за Караоку на Майдані не відхаркав, про побори з підприємців, оборудки з Лактіоновим пора його в АТУ, не в АТО, здасться першим у полон, тільки АТУ від годівнички!!!!

  3. мер, якщо в тебе мозгiв нема.то я думаю що в тих людей яки тебе поставили то хоть трошки э.Боже забери дурнiв ,а от врагов сами отобьёмся.

  4. Царь Микола ставить памятник чим повище бо комплекс наполеона не дає покою навіть в старості.

  5. Мельничук – повний дебіл.

  6. Царь Нікалашка, вирозши із сраного сантєхніка, стал вялікім і зєло хітрим. Ніс тремає строго по вітру. Яка влада дуйне під ту коля і лягне.То народний рух,то за ЄДУ, то за ЄБУ, то за їхню Україну, то до Юлі під спідницю, то від ядух з дерискотом квиток Підараса і Рецидивиста приямає і урочисто навірність присягає. І в московію до шльондри матвієнко на поклон літає, коли студентів на Майдані убивають. А тут народ зробив облом його карєрі. І тут нікалашка затряс матньою і розпочав корчити з себе великого патріота. За людські гроші з водоканалу то намайдан в наказному порядку виганяє, то на антимайдан з сергійком наріком банду зарядить. А вдруг власть лишиться, а може зміниться? Головне фішку учуяти.Але коли горе патріоти з міськ зради різні муляри- шмуляри, бабюки, лактіонови понапивалися аж обсцикалися, а потім з будинку профспілок крали відра, швабри,зеркала, обісралися на всю Україну, то меля і тут знайшов вигоду іпродав Лукашуку О.Г.-однопартійцю по “блєвонтині”.То йому матвієнко особисто доповіла про анексію Криму, то внього друг Адмірал Ільїн що здав москалям військовоморські сили, то він контактує з земляками-янучарами з московії і все їм розповідає. І це ще не все про вялікого цяря Ніколашку. Пямятник Шевченку буде коштувати за три лимони, бо у планах нікалашкі заработать на ньому два лімона, 2,5 лімона він вже здер з усіх ког зміх намахати і заникав, 11,5 лімона Альфагаз виграв тендер на водоканал метробуд ім Лактіонова, 50% відкату ушло в кишеню, 480 тисяч Альфагаз на ремонт аеродрому,Альфагаз будує аккумуляторний завод, це ще 50% відкатів колі на кишеню., армяни кладуть асфальт-50% відкату і так дальше. Тпй поліщук,що незаконно будує пристойку біля торговог- ще відкат.Возний саньок, який незаконно користується 2 гетарами землі, а має дозвіл на землю що лише під Анастасією і отримує щомісячно лише від фори по 90000 гривен- тоже відкат.А взяти йог ніхто не може, бо усіх прокурорушків, судьїв ментів сбушніків він давно посадив на кукан.Ось вам і батюшка царь нікакашка. Із грязі да в князі. І ні освіти, ні совісті,головне наглість, брехливість, лицемірсто і свора вірнх псів-лакеїв. І не вдавиться це кодло і не здохне!!?? Настав час відплатити їм таокюж ціною.!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.