Суд над екс-гендиректором ХОДТРК “Поділля-центр” знову перенесли

Суд над екс-гендиректором “Поділля-центр” Оленою Павлюк вкотре перенесли. Причина: неявка відповідача у суд.

Адвокат Олени Павлюк заявив, що не знає де його підопічна, оскільки вона не виходить на зв’язок.

Оголосити у розшук екс-гендиректора не має можливості, оскільки справа не кримінальна.

Суд прийняв рішення перенести засідання на 5 січня 2015 року та вкотре зобов’язав міліцію примусово доставити звинувачувану.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Судьям нехер делать?Настоящих преступлений у нас нет?

    • робити нефіг судам, це точно. Тому що Ядуха й досі жирує, його оточення переважно на своїх посадах позалишалося, а ганяють одну павлючку з подачі сексуально невдоволеної старої маразматічки світловської, яка думала що в павлючкине крісло сяде.

  2. А 70 тысчонок сп…ить себе и семье на премии! Это не преступление, а так шалость… А от суда бегает, потому что возвращать надо!

  3. Возвращать надо копейки-отдаст! А те,что миллионами крутили,их нет,они написали и ушли. Там на телевидении дохрена семей,их тоже надо уволить. Евтухова с женой например,Крентовских,Паляниц и других. Закон то вошел в силу относительно недавно. Так что теперь делать? Сука там одна-Штойко. Но она на всех плевать хотела,старая ведьма!

  4. Уже расставила. Светловская в жопе. Ее просто бортонули. Так ей и надо,мало жизнь учит,а она прется,перебивает,а как хочет,очень хочет,но не получается. Обобрали,обосрали и она покатилась вонять дальше. Что теперь от нее ожидать? Скандалистку за двери,офис дать в Гречанах,чтоб не воняла!

  5. Світловська не подарунок,професіонал,але дуже корисний і жадібний. Без грошей вона кроку не ступить. Але журналюги всі такі! Продадуться за п’ять копійок. Але і Павлюк залишати не можливо,вона,іі мама баптистка,дочка,коханець всім в печінках. Для себе і своїх близьких вона зробила все. А хто б не робив? І зараз роблять. Стебло свою сестру непутящу висунула заступником архіву. Що змінилось? Революція ,люди? Нічого подібного! Завтра на іі місце прийде якась Маруся і своїх почне пихати. Хіба це не корупція з боку Стебло?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.