Депутат Хмельницької облради озвучив кілька фактів “дерибану” “попєрєдніків”

Депутат Хмельницької обласної ради Олег Хавронюк озвучив кілька фактів розкрадання земель і комунального майна попереднім керівництвом Хмельницької області протягом 2010-2013 років.

Про це він сказав в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Свого часу Міністр оборони України Анатолій Гриценко виділив 400 гектарів землі колишнього полігону Хмельницькій райдержадміністрації і райраді. Підставою слугували заяви афганців і чорнобильців. На місцях постановили перевірити полігон на наявність вибухово-небезпечних предметів, а далі розділили 400 гектарів між дев’ятьма сім’ями високопосадовців. А ми сьогодні не можемо знайти клаптика землі учасникам війни на сході України”, – наголосив депутат.

Хавронюк також розповів, що попередня влада планувала заробити на придбанні дитячого табору “Лісова казка” у приватного монополіста “Укртелеком” за майже мільйон гривень, а потім ще витратити понад 12 млн. грн бюджетних грошей за ремонт цього закладу.

“Або рентабельно працювало комунальне підприємство “Автокультсервіс”. Попередники довели до банкрутства, мовляв, територія підприємства знаходиться у центрі Хмельницького, а тому місце хороше. За безцінь його перепродали якісь львівські фірмі”, – зазначив Хавронюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. А чому ж це п..ло тільки зараз про це говорить. Хай згадає коли Гладуняк був при владі скільки землі вони розікрали.

  2. Щодо полігону – не 400 га, а 280. жодних заяв і звернень не від афганців і не від чорнобильців там і близько не було, Міноборони і Хмельницька КЕВ відмовились від тих земель (чому? напевне їх і спитати потрібно). А те що їх роздали – правда – і другого пришестя Гладуняка і Ко ніхто не збирався чекати. А Хаврона починають піарити – напевне буде голою облради.

  3. А где этот Хаврюша был раньше?Не дали кусочек,то теперь надо всех подать.

  4. Хай би був,бо те чудо,що сьогодні-це просто жах. Але так буває,из грязи в князи!

  5. А про себе не хоче розповісти?

  6. Хавронюку немає що робити? Мовчав,мовчав і згадав про злодіяння попередніков? Смішно. Перейшли,то перейшли в іншу політичну силу. Багата людина,екстріму не вистачає,чи що?

  7. Доброго всім дня.Пробачте,але прочитавши дуже змістовні коментарі – вирішив надати пояснення.Хочу всім Вам повідомити,що ніколи не мовчав ,не боявся,говорив публічно й буду говорити відкрито й не ховаючись за спину.Всі моі попередні виступи були публічними по викладеним фактам у статті.Іх легко знайти у інтернеті ,або архівах нашоі преси.Там Ви знайдете всі конкретні й публічні моі виступи й звіти ,як голови комісіі по розслідуванню оборуток землею у Хмельницькій області.Готовий зустрітись у будь який зручний для Вас час й змістовно обговорити всі ваші питання.Бажаю Вам всім здоров”я,миру ,добра,спокою.Готовий надати Вам будь-яку інформацію- моя електронна адреса angely@vsk.kiev.ua

  8. полковник спит и видит страшный сон, что он в народный фронт переведен,,,,,,,,

  9. А чого він озвучив це тільки зараз? Чому не виносив питання на сесію раніше? Тепер він бореться за справедливість? Смішно якось! А про Гладуняка нічого не хоче сказати? Той дерибаном не займався? Чи ще не можна говорити?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.