ТОВ «Подільська інвестиційна компанія» попереджає про можливість погромів у Сатанові

Хмельницька обласна рада звернулась до Сатанівської селищної ради з пропозицією про часткове перенесення ринку для облаштування на місці масового знищення мешканців смт Сатанів Скверу пам’яті з встановленням пам’ятного знаку.

Як стверджують фахівці, на території, де знаходяться місця масового захоронення євреїв, сьогодні стоять торгові точки.

Після обстеження території пам’ятки компетентною комісією, селищна рада погодилась за рахунок коштів місцевого бюджету облаштувати сквер та встановити пам’ятник.

Однак ТОВ «Подільська інвестиційна компанія», яка є власником ринку, виступила проти такого рішення.

У листі до селищного голови директор ТОВ «Подільська інвестиційна компанія» Микола Назарчук звинувачує комісію, котра проводила обстеження та її голову Ірину Трунову у фальсифікації документів.

Окрім того, опираючись на якісь соціологічні дослідження, пан Назарчук стверджує, що перенесення ринку негативно сприймається населенням та може викликати громадську непокору.

pik1

pik21

pik31

 

P.S. Наводимо деякі архівні документи

arh

arh1

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Треба зібрати схід села і вирішити чи треба в Сатанові тої синагоги.
  А то чогось євреїв захищаємо а про своїх забули.

 2. Про своє якраз ми дуже добре пам’ятаємо. Назарчуку по барабану,головне щоб базар стояв і прибуток приносив. Чого він його має,а не хтось інший? Це наше українське ,взяти і на все життя. Ми всі такі толерантні на відстані,любимо всіх ,а як доведеться,то зробимо все,щоб заткнулись! Погано це!

 3. Назарчук краще мовчав би!

 4. Нічого собі,офіційно заявляти про погроми,це що Алькаіда ? Як про таке взагалі можна говорити? Для органів це ТОВ просто знахідка.

 5. Ну євреї взагалі-то міцно вкорінюються в нашій області. Викупили сатанівський санаторій, будують здоровенний медичний центр, отримали дозвіл на видубуток мінеральних вод в Товтрах (українські підприємці досі не отримували такі дозволи), потім зацікавилися хмельницьким аеропортом і побудовою шосе від аеропорту до санаторію, звісно платного, бо євреї у всьому хочуть мати зиск і благодійністю займатися вони не будуть. Хмельниччина піднімається з колін! Посуньтесь, гої!

  • А тим часом українеці, які мають свій бізнес, на дивіденди купують лєксуси, будують триповерхові сараї і відпочивають на Мальдівах, замість того, щоб дивіденди пустити на розвиток і розширення свого підприємства

 6. Давайте заберемо всі санаторіі і Синагогу,тоді взагалі нікому той базар не буде потрібний.

  • Ті, хто буде селитися в санаторії, на базар не ходитимуть. Базар в першу чергу потрібен місцевим жителям, щоб купити/продати свій товар.

 7. Забули люди історію. Крім себе нікого не бачать і не чують. Будьте добрішими один до одного. Ми можемо і хочемо жити в мирі,а коли відкрито заявляють про погроми,то нехай ця людина несе повну відповідальність за свої слова. А він не подумав про те,що боронь Боже щось станеться,то він буде винним. На вітер такі слова не кидають. Ніхто не говорить про те,що знесуть базар. Повноважень таких немає,у Назарчука аренда на 49 років,яку дав голова селищної ради. Нехай розкаже як йому це вдалося? Чи думає,що люди дурнуваті?

 8. Всі хто в санаторії ходять на базар,купують все. А той хто пише не знає. Селяни один одному продають? Розуму зовсім немає. Сувеніри,речі,ягоди,там є все.

 9. Іздимо в санаторій і обов’язково ходимо на базар,а ціни там не маленькі. Не розумію боротьби пане Назарчук. Ви збираєте гроші ,а інші зберігають історію свого краю. Що ви зробили як бізнесмен,куди дали на благодійництво? В тому ж Сатанові багато історичних місць,що конкретно зроблено вами? Нічого. От і займайтесь базаром,впорядкуйте його,поставте пам’ятний знак,це нормальне явище для розумних людей. Євроінтеграція нас чекає! Подивіться як за кордоном все зберігають,скільки там туристів. А за рахунок туристів базари процвітають.

 10. Заслужені журналісти,кандидати історичних наук, а історію не знають.Що конкретно вами зроблено по збереженню памяток історії в смт Сатанів?Які експонати для музею ви зібрали?Щодо капітального ремонту Синагоги до кого ви конкретно в письмовій формі звертались?Громада знає про те, що ви плануєте впорядкувати кладовище, чи ви це придумали щойно?Як великим спецам в області культури народу семітського походження дозволяю трактувати на свій розсуд ці слова”אזוי זניקנוט גרіהי זעמלі ה – איך בייז וועט ניט בודע ווזשע”

 11. Шановний Олеже! Не можна голослівно судити “зроблено, не зроблено”. Пропоную зустрітися й з’ясувати подробиці. І Ви розкажете, що зробили для збереження історичних пам’яток рідного краю.

 12. Зайдіть на сайт “Невідоме Поділля” і ви зрозумієте, що ми зробили для збереження історичних памяток рідного краю…

 13. от жидва заворушилася! Земельки нашої хочите… Палестинці вас гонят то ви вже на україну зазіхаєте!

 14. На мою думку ТОВ «Подільська інвестиційна компанія» і зокрема пан Назарчук відкрито закликає до масових безпорядків та до розправи над євреями. Це цікава тема для СБУ та правоохоронних органів. Ви пане Назарчук – досвідчений, хитрий, лукавий баран. Гордіться цим званням.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.