Земельна комісія міськради не віддала Дьяченко ринок “Бартерсервіс” в оренду

Сьогодні на своєму першому засіданні постійна земельна комісія з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Хмельницької міської ради відмовила Людмилі Дьяченко у договорі оренди на земельну ділянку під ринком “Бартерсервіс”.

Земельна ділянка площею 5,5 га на Геологів, 13 була в оренді у ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс“ з 2005 року. У 2010 році договір оренди не було продовжено, проте суд зобов’язав міську раду цей договір таки переукласти. Цьогоріч цей договір не був поновлений. Сьогодні пані Дьяченко є власником цілісно-майнового комплексу.

Крім цього, договір купівлі-продажу цілісного майнового комплексу оскаржується в суді. Зокрема, юридичний відділ міськради оскаржує таке поняття як “цілісний майновий комплекс”.

До того ж договір оренди землі з ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс“, термін якого закінчився і на сесії поновлений не був, до цього часу не переданий міськвиконкому керівником цього підприємства за актом прийому-передачі. Це означає, що, згідно з чинним законодавством, земельна ділянка не повернута.

Представник юридичного відділу міської ради зазначила, що вже підготовлений позов до суду про зобов’язання виконати договір оренди та повернути земельну ділянку. Зараз позов на стадії сплати судового збору.

Загалом, у судах знаходиться вісім різних справ по ринку “Бартерсервіс”.

На ринку “Бартерсервіс” працює понад 2000 фізичних осіб-підприємців.

Як писав НГП, депутатам Хмельницької міської ради пропонують поділити на шість частин земельну ділянку на вул. Геологів, 13 площею 55657 м2 (кадастровий номер 6810100000:10:001:0057), на якій розміщений речовий ринок “Бартерсервіс”.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником і власниками ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім”Бартерсервіс” є подружжя Валерія і Людмили Дьяченків.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на Людмилу Дьяченко записаний єдиний майновий комплекс «Бартерсервісу», який включає в себе нежитлове приміщення речового ринку загальною площею 386,6 кв. м, мережі електропостачання, площадки ринку, автостоянки та проїзди загальною площею 56,5 тис. кв. м.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.